طراحان گوگل توضیح می دهند که چرا صفحه کلیدهای کروم بوک حروف کوچک دارند

در آن زمان، بسیاری از تلفن‌ها و تبلت‌ها قبلاً صفحه‌کلیدهای مدرن ساده‌سازی شده‌ای داشتند – تلفن‌های اندرویدی که در سال 2008 با حروف کوچک راه‌اندازی شدند – اما بیشتر لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های رومیزی هنوز هم می‌توانستند تاریخ طراحی صفحه کلید خود را به اولین ماشین تحریر موفق تجاری بازگردانند. رمینگتون شماره 1 سال 1874، که فقط می توانست حروف بزرگ تایپ کند. دانی می‌گوید: «اگر به بسیاری از رایانه‌های شخصی یا لپ‌تاپ‌های مدرن نگاه کنید، صفحه‌کلیدهای آن‌ها هنوز میراث زیادی از آن روزهای اولیه محاسبات دارند: صفحه‌کلیدهای تمام حروف، کلیدهای درج، صفحه اصلی، صفحه بالا و پایین، قفل حروف بزرگ».

هدف تیم این بود که صفحه‌کلیدی مدرن‌تر و کمتر گیج‌کننده‌تر ارائه کند که به تعدادی از این ویژگی‌های قدیمی توجه کند. برای مثال، کروم‌بوک‌ها کلیدهای «Sys Req» ندارند، و کلید «Break» در جایی دیده نمی‌شود. و فقط یک جفت کلید تکراری – “کنترل و alt” در هر طرف صفحه کلید به جای یک آرایه گیج کننده از کلیدهای عملکرد و پلتفرم خاص وجود دارد.

اما یک کلید برای تیم وجود دارد اضافه: دکمه همه چیز. دکمه همه چیز که در سمت چپ صفحه کلید قرار دارد (جایی که معمولاً کلید Caps Lock را پیدا می‌کنید)، به عنوان یک کلید جستجو شروع شد و با یک نماد ذره‌بین تکمیل شد، قبل از اینکه به تکرار مدرن خود تغییر دهید: یک دایره جامد. احاطه شده توسط یک حلقه