ویژگی‌های جدید Chromebook، لپ‌تاپ و لوازم جانبی برای گیمرها

معرفی داشبورد بازی جدید برای کروم بوک و لپ تاپ کروم بوک پلاس. داشبورد بازی که در ChromeOS تعبیه شده است به شما امکان می‌دهد کنترل‌هایتان را روی صفحه‌کلیدتان نقشه‌برداری کنید، اندازه صفحه‌نمایش را تغییر دهید، و بازی‌های خود را ضبط و به اشتراک بگذارید، و به بازی در Chromebook جان بخشید – از بازی‌های Android تا 1000 بازی AAA.

در سال 2022 ما اولین دستگاه های طراحی شده برای بازی های ابری را راه اندازی کردیم. امسال، ما با ویژگی‌های جدید، لپ‌تاپ‌ها و لوازم جانبی خود، چیزها را ارتقا می‌دهیم تا بازی شما را یکپارچه‌تر، سرگرم‌کننده‌تر و اجتماعی‌تر کنیم.

بازی هایی را که دوست دارید با داشبورد بازی بازی کنید

فراتر از بازی، بسیاری از گیمرها به دنبال راه‌های اضافی برای سفارشی کردن تنظیمات کنترلی خود و یافتن راه‌های آسان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، بدون سرمایه‌گذاری در تنظیمات ضبط بازی پرهزینه هستند. داشبورد بازی یک فروشگاه برای همه چیزهایی است که برای آسان‌تر کردن و سرگرم‌کننده کردن بازی در Chromebook نیاز دارید، از بازی‌های Android گرفته تا بازی‌های GeForce NOW. دسترسی با یک کلیک به تغییر اندازه پنجره، ضبط صفحه و ویژگی های جدید زیر را ارائه می دهد:

  • کنترل های بازی هزاران عنوان لمسی اندروید را با صفحه کلید شما قابل پخش می کند. اکنون می‌توانید با فعال کردن نگاشت‌های صفحه‌کلید برای لمس کردن یا اعمال کنترلر، بازی‌هایی را که می‌خواهید، از جمله بازی‌هایی که قبلاً فقط لمسی یا کنترل‌کننده بودند، بازی کنید.
  • ضبط بازی به شما امکان می دهد تجربیات بازی، واکنش ها و صداهای خود را ضبط کرده و با جهان به اشتراک بگذارید. بدون ترک اکشن، می توانید گیم پلی خود را ضبط کنید، اسکرین شات بگیرید، در یوتیوب آپلود کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Source link