Chromebook Plus ویژگی‌های جدید ساخته شده با هوش مصنوعی Gemini را اضافه می‌کند

از امروز، ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی و بازی Google در Chromebook Plus در دسترس هستند. اکنون می‌توانید با کمک به من بنویسم مانند یک حرفه‌ای بنویسید، ایده‌های خود را با Gemini افزایش دهید، عکس‌ها را به‌سرعت با Magic Editor ویرایش کنید، و موارد دیگر — همه در لپ‌تاپ‌های Chromebook Plus، از ۳۵۰ دلار آمریکا شروع می‌شود.

همه دستگاه‌های Chromebook ابزارهای جدید و ادغام‌های Google برای کمک به انجام کارها آسان‌تر خواهند داشت. و با طیف وسیعی از دستگاه‌های ما، از جمله چند دستگاه جدید در بهار امسال، می‌توانید بهترین Chromebook را برای خود پیدا کنید.

Chromebook Plus با ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی گوگل

با Google AI، انجام کارها در Chromebook Plus شما ساده تر از همیشه خواهد بود، زیرا امروز در حال راه اندازی ویژگی های جدید هستیم که دقیقاً در Chromebook Plus شما تعبیه شده است.

کمکم کن بنویسم قدرت هوش مصنوعی Google را به جایی می‌رساند که شما می‌نویسید – چه مروری در یک وب‌سایت، یک فرم PDF مانند یک برنامه اجاره آپارتمان، یا یک برنامه وب نصب شده در Chromebook شما. به سادگی برای دریافت پیشنهادات کلیک راست کنید یا لحن را متناسب با مخاطبان خود تغییر دهید. به من کمک کن تا بنویسم به شما کمک می کند تا با استفاده از یک اعلان، متنی را از ابتدا تولید کنید یا می توانید متن موجود خود را بازنویسی کنید تا آنچه نوشته اید رسمی تر، کوتاه تر شود، یا کلاً آن را بازنویسی کنید – گزینه ها بی پایان هستند.

Source link