Chromebook شما یک دستگاه بازی با NVIDIA GeForce NOW است

بازی در حال حرکت آسان‌تر از همیشه است و در بیشتر موارد، ارزان‌تر از آن چیزی است که انتظار داشتید، زیرا Chromebook شما می‌تواند قفل عناوین رایانه‌های شخصی مجهز به RTX 3080 را با کمی بیش از اتصال به اینترنت توسط NVIDIA GeForce NOW باز کند.

انتشار اخیر یک برنامه اختصاصی NVIDIA GeForce NOW Chrome OS برای گیمرهای معمولی و هاردکور به طور یکسان عالی است. برای کسانی که می‌خواهند بازی‌های سریع و آسان در حال حرکت داشته باشند، عالی است. برای کسانی که می‌خواهند گرافیک رایانه‌های شخصی سطح بالایی داشته باشند، بدون اینکه نیازی به بیرون رفتن و ساختن یک رایانه بازی بالقوه گران قیمت داشته باشند، شما یک مسیر ارزان قیمت برای ورود به گرافیک RTX 3080 بدون نیاز دارید.

مطمئناً، کروم‌بوک‌ها می‌توانند برنامه‌های اندروید و حتی چند بازی اصلی را اجرا کنند. مشکل این است که حتی با این توانایی، تجربه شما می تواند بسیار متفاوت باشد. لپ‌تاپ‌های بازی می‌توانند جانورانی بزرگ و حجیم باشند، در حالی که Chromebook کوچک، براق است و به لطف سیستم‌عامل سبک وزن، طول عمر باتری باورنکردنی را ارائه می‌کند.

این ویژگی های چشمگیر را با قدرت یک کارت گرافیک RTX 3080 ترکیب کنید و یک همراه عالی برای بازی خواهید داشت. NVIDIA GeForce NOW به شما امکان می‌دهد از مجموعه بازی‌های موجود در بازی‌های رایانه‌ای پرچرب از Stream، UPlay، فروشگاه Epic Games و GOG.com استفاده کنید. این مطمئناً بر تلاش برای اجرای یک نسخه موبایل روی لپ‌تاپ با مشکلات مقیاس‌بندی و گرافیکی برتری دارد.

NVIDIA GeForce NOW در Chromebook راه حل عالی برای نیازهای بازی شما است. یک برنامه بومی، بهینه‌شده و نصب‌شده روی دستگاه به این معنی است که در هر دستگاه دارای سیستم عامل Chrome، بازی‌های سطح بالایی را دریافت می‌کنید – این شبیه به وصل کردن یک RTX 3080 درست به کنار Chromebook است. می‌توانید بازی‌های 1080p و 60 فریم بر ثانیه را با طرح Priority با ردیابی پرتوی فعال با تنها 9.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار برای شش ماه باز کنید. این بسیار ارزان تر از ارتقاء رایانه شخصی یا کنسول بازی موجود است.

حتی بازی با وضوح بالاتر با طرح 3080 در دسترس است. این به شما امکان می دهد تمام بازی های خود را از طریق NVIDIA GeForce NOW با کیفیت 1440p تا 120 فریم در ثانیه یا 4K UHD با سرعت 60 فریم بر ثانیه با ردیابی پرتوی بسیار مهم فعال با قیمت 19.99 دلار در ماه – که هنوز هم بسیار ارزان تر از ارتقاهای قابل مقایسه است- بازی کنید. به علاوه، به لطف این واقعیت که این بازی ابری است، می‌توانید در Chromebook، Android، Mac، PC و تلویزیون با دستگاه‌هایی مانند Nvidia Shield TV و تقریباً هر سخت‌افزار مجهز به Android TV بازی کنید.

زیبایی NVIDIA GeForce NOW این است که انتخاب بازی در Chromebook شما را به یک دستگاه محدود نمی کند. برای اجرای بیش از 1200 بازی از بزرگترین و بهترین بازی ها با نزدیک به 100 عنوان رایگان نیز نیازی نیست که به یک دستگاه متصل باشید.

فقط حرف ما را قبول نکنید، با مراجعه به سایت geforcenow.com، سرویس GeForce NOW را برای خودتان امتحان کنید، و برای دریافت آخرین و بهترین اخبار بازی هر هفته، حتماً «پنج‌شنبه‌های GFN» را بررسی کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: