کروم از ML برای بهبود اعلان‌های هشدار، میانبر نوار ابزار استفاده می‌کند

Google در حال برجسته کردن ویژگی‌های اضافی کروم مبتنی بر یادگیری ماشینی است که روی دستگاه کار می‌کنند و برای ایجاد یک «مرورگر مفیدتر» به‌ویژه در زمینه امنیتی طراحی شده‌اند.

صفحه‌های هشدار قرمز روشن Safe Browsing از یک مدل جدید ML از ماه مارس استفاده کرده‌اند که «2.5 برابر بیشتر سایت‌های مخرب و حملات فیشینگ را شناسایی می‌کند» در مقایسه با مدل قبلی.

از نظر بهبود تجربه مرور، Chrome به زودی یک رویکرد پیش‌بینی روی دستگاه را برای خاموش کردن خودکار درخواست‌های اعلان‌های وب که بعید است مردم اجازه دهند، اتخاذ خواهد کرد. به این ترتیب، داده ها از دستگاه خارج نمی شوند، در حالی که می توانید به صورت دستی هشدارها را در هر زمان از نوار آدرس مجاز کنید.

گوگل همچنین در تعیین اینکه آیا یک صفحه باید به زبان دلخواه شما ترجمه شود یا خیر، به لطف مدل شناسایی به روز شده، بهتر است. گفته می‌شود که این منجر به “ده‌ها میلیون ترجمه موفق‌تر هر روز” شده است و بهتر از فراخوانی دستی آن از منوی سرریز است.

در نهایت، میانبر نوار ابزاری که در سمت راست Omnibox در Android ظاهر می‌شود، به‌زودی از ML برای تنظیم آنچه که ظاهر می‌شود (برگه جدید، اشتراک‌گذاری، یا جستجوی صوتی) “در زمان واقعی” استفاده می‌کند تا پاسخگوی آن به زمینه مرور فعلی شما باشد. . توانایی تنظیم دستی یک عملکرد همچنان در دسترس خواهد بود زیرا Google تلاش می کند تا این میانبر کوچک زیبا را مفیدتر کند.

این موارد اضافه شده به ویژگی‌های یادگیری ماشینی موجود در Google Chrome می‌پیوندند تا زیرنویس‌های زنده تولید کنند و به‌طور خودکار آنچه در تصاویر نشان داده می‌شود برچسب‌گذاری کنند.

مطالب پیشنهادی  چگونه به سرعت ویجت ها را از داشبورد در وردپرس حذف کنیم؟ » رتبه ریاضی

اطلاعات بیشتر در مورد کروم:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور