Chrome 103 جایگزین مدیر رمز عبور با پیش‌فرض اندروید می‌شود

هجوم اخیر اخبار Google Password Manager همچنان ادامه دارد و Chrome 103 برای اندروید جایگزین لیست اطلاعات کاربری ذخیره شده داخلی مرورگر با پیشنهاد پیش فرض اندروید شده است.

در Chrome 103 برای اندروید، باز کردن تنظیمات، یک آیتم منوی جدید «Password Manager» را نشان می‌دهد که جایگزین «Passwords» می‌شود. اکنون با ضربه زدن، تجربه ارائه شده توسط خدمات Google Play که در وسط قرار دارد باز می شود یا میانبر صفحه اصلی که از نماد کلید چهار رنگ استفاده می کند، باز می شود. این در یک پنجره جداگانه راه اندازی می شود و شما آزاد هستید که وب را هنگامی که باز است مرور کنید.

رابط کاربری مشابه رابطی است که در passwords.google.com در وب با کارتی برای شروع بررسی گذرواژه پیدا می‌کنید. در زیر لیستی از اعتبارنامه های ذخیره شده در حساب شما وجود دارد. ضربه زدن روی یکی، که در اینجا به طور مفید با فاویکون همراه است، از شما می خواهد تا قبل از اینکه بتوانید رمز عبور را ببینید/کپی کنید، از طریق اثر انگشت احراز هویت کنید.

در همین حال، می‌توانید به سرعت جستجو کنید یا یک نام کاربری و رمز عبور جدید اضافه کنید، در حالی که نماد چرخ دنده تنظیمات در گوشه سمت راست بالا به شما امکان می‌دهد فعال/غیرفعال کنید: پیشنهاد ذخیره گذرواژه‌ها، ورود خودکار به سیستم، و هشدارهای رمز عبور در Android و Chrome.

به طور خلاصه، تجربه کاربر نهایی با تغییر کروم به Google Password Manager واقعاً تغییر نمی کند. قبلاً همان Backend بود و رابط کاربری جدید به نسخه وب نزدیک‌تر است، در حالی که به Google یک سطح می‌دهد تا روی ارتقاء تمرکز کند. به عنوان مثال، در تنظیمات، به زودی گزینه فعال کردن رمزگذاری روی دستگاه را خواهید دید.

مطالب پیشنهادی  Google Fiber می‌خواهد ابتدا اینترنت 100 گیگ، چند گیگابیتی ارائه دهد

Chrome 103 از امروز برای کانال پایدار عرضه می‌شود، در حالی که این تغییر در حال حاضر در نسخه بتا وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد کروم:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور