چگونه فن آوری تخلیه می تواند عملکرد گوشی های هوشمند را بهبود بخشد

به جای اینکه زمان و تلاش خود را صرف انجام کارهای خانه کنید، تصور کنید که تیمی متشکل از کمک های کوچک برای انجام آن ها در حالی که خواب هستید دارید. آیا این خوب نیست؟ ممکن است برای خانه شما دور از ذهن به نظر برسد، اما برای گوشی هوشمند شما ممکن است. یک فناوری منبع باز به نام CHRE (Context Hub Runtime Environment) می تواند مزایای مشابهی را برای تلفن های اندرویدی با بارگیری وظایف ارائه دهد.

امروز، OnePlus از دستگاه‌های اندرویدی جدید، از جمله گوشی هوشمند OnePlus 11 با فناوری CHRE که در پردازنده‌های اسنپدراگون کوالکام تعبیه شده است، رونمایی کرد. ما اینجا هستیم تا توضیح دهیم که فناوری CHRE در واقع چیست، مزایای عملکردی که می تواند ارائه دهد و پتانسیل آینده آن برای تقویت ارتباط بین همه دستگاه های شما.

فن آوری CHRE چگونه کار می کند

تلفن های هوشمند مدرن حاوی چندین پردازنده هستند که عملکردی مشابه مغز انسان برای کمک به مدیریت وظایف دارند. در حالی که یک واحد مرکزی به نام Applications Processor همه برنامه‌های تلفن را مدیریت می‌کند، اندازه آن به این معنی است که باتری قابل توجهی برای اجرا مصرف می‌کند. پردازنده‌های کوچک‌تر می‌توانند کارهای ساده را بسیار کارآمدتر انجام دهند، که دقیقاً همان جایی است که CHRE وارد می‌شود.

CHRE یا Context Hub Runtime Environment، یک فناوری منبع باز است که به گوشی‌های اندرویدی امکان می‌دهد تا به طور موثر از پردازنده‌های کوچک‌تر خود استفاده کنند، بنابراین می‌توانند کارهای ساده را بدون تأثیر قابل توجهی بر عمر باتری شما انجام دهند.

جفت سریع Android و CHRE

با جفت سریع، تلفن Android شما لوازم جانبی بلوتوث پشتیبانی شده را پیدا می‌کند و به شما امکان می‌دهد آنها را با یک ضربه جفت کنید. اکنون، با استفاده از CHRE، کاربران جدید OnePlus 11 هنگام جفت کردن تلفن با دستگاه‌های جدید مانند هدفون، متوجه افزایش پاسخگویی با جفت سریع می‌شوند. این به لطف بهره وری انرژی CHRE است که به آماده سازی اطلاعات برای Application Processor در حالی که در خواب است کمک می کند. بنابراین در صورت نیاز تقریباً فوراً آماده می شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور