China Mobile و Huawei یک مرکز داده ماژولار را در شش ماه تکمیل می کنند

China Mobile با همکاری هواوی یک مرکز داده ماژولار در شهر تاریخی شیان چین ایجاد کرده است تا بتواند با هجوم داده های تلفن همراه ناشی از گردشگران مقابله کند.

به لطف ساختار ماژولار «LEGO-like»، هواوی می‌گوید که تنها در شش ماه، امکاناتی متشکل از 938 کابینت را تحویل داده است.

نیاز به سرعت

شیان، واقع در شمال غربی چین، به عنوان پایتخت برای بسیاری از دوران باستان خدمت می کرد چین. گاهی اوقات به عنوان Sian در خارج از چین شناخته می شود، شهر نقطه شروع است برای را جاده ابریشم و خانه به معروف ارتش سفالین از امپراتور کین شی هوانگ، و همچنین به کاخ دامینگ، و طبل و برج ناقوس از شیان.

شهر نیز هست خانه برای تحقیق و مرکز تولیدس fیا نیمه هادی ها، هوافضا و سایر صنایع با فناوری پیشرفته، از جمله سامسونگ و تراشه ساز آمریکایی Micron، حسابداری بر اساس گزارش CNBC، کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی چین.

برای کمک به صرفه جویی در زمان و کاهش اختلال در سایت جدید در شیان، China Mobile تصمیم گرفت از اجزای مرکز داده مدولار هوآوی استفاده کند.

مرکز داده به 232 ماژول تقسیم شد که تجهیزات آن پیش ساخته و در یک کارخانه از پیش نصب شده بود.

آپس از تکمیل را اولیه آماده سازی، ماژول ها مونتاژ شدند در محل. این به مهندسان اجازه داد تا پروژه را در شش ماه به پایان برسانند. هواوی گفت رویکرد مدولار نیز کاهش 80 درصدی زباله و گرد و غبار ساختمانی و در نتیجه ی چیزی نرخ بازیابی مواد بیش از 80٪.

در مقایسه، یک مرکز داده معادل به طور سنتی ساخته شده است ساخت هشت ماه طول می کشد و برای نصب، راه اندازی و پذیرش تجهیزات به 10 ماه زمان نیاز است. شرکت گفت.

در تلاش برای کاهش ردپای کربن مرکز داده، هواوی و چاینا موبایل از خنک کننده تبخیری غیرمستقیم «با نیروی هوش مصنوعی» استفاده کردند. با یک میانگین دما دمای زیر 75 درجه فارنهایت از سپتامبر تا مه، کمپرسور هوا فقط دو ماه مورد نیاز است از سال، با تسهیلات متکی بر خنک کننده طبیعی است بقیه زمان

جایی که هواوی در بازار مرکز داده ماژولار جای می گیرد

به گزارش فراست و سالیوان گزارش بازار مرکز داده مدولار جهانی اواخر سال گذشته منتشر شد، هواوی سهم بازار خود را افزایش داد راه حل مرکز داده ماژولار هوشمندس از 12.7 درصد در سال 2017 به 20.5 درصد در سال 2020.

این شرکت مستقر در شنژن خط فیوژن قطعات مرکز داده مدولار خود را در اواسط دهه 2010 معرفی کرد. اینها منبع تغذیه و توزیع برق، کنترل دما، راهروهای کابینت، کابل کشی و نظارت را یکپارچه کنید.

مندر سال 2017، راه حل ماژولار هوشمند FusionModule 2000 هوآوی دارای تاییدیه موسسه Uptime، تبدیل شدن به اولین راه حل مرکز داده ماژولار برای گواهی Uptime TIER-Ready IV را دریافت کنید.