آوردن گوگل به مرکز تامپسون شیکاگو

در سال 2000، دفتر Google در شیکاگو از دو نفر در ریور نورث تشکیل شده بود. اکنون، این حضور به بیش از 1800 کارمند در بازار فولتون افزایش یافته است. و امروز، ما اعلام می‌کنیم که قصد داریم ساختمان نمادین مرکز جیمز آر. تامپسون در لوپ شیکاگو را پس از بازسازی آینده بخریم، که تعهد ما را به حضور طولانی مدت Google در شهر عمیق‌تر می‌کند. هزینه ساختمان فعلی بازسازی نشده 105 میلیون دلار است.

این کار مهندسی در شیکاگو را پشتیبانی می کند و به رشد شرکا و مشتریان Google در سراسر غرب میانه و در سطح ملی کمک می کند. همچنین به ما کمک می کند تا نیازهای آینده نیروی کار هیبریدی انعطاف پذیر خود را برآورده کنیم. با ایجاد حضور در منطقه تجاری مرکزی شیکاگو، در طبقه همکف احیای گسترده‌تر Loop قرار خواهیم گرفت.

مرکز تامپسون به عنوان تنها ساختمانی در شهر که در آن شش خط قطار L به هم متصل می‌شوند، دسترسی بی‌نظیر حمل‌ونقل عمومی را برای کارکنان فراهم می‌کند و به راحتی بخش‌های جنوبی، غربی و شمالی شیکاگو را به هم متصل می‌کند. پس از بازسازی به یک ساختمان اداری کلاس A سازگار با محیط زیست، پیش‌بینی می‌کنیم که مرکز تامپسون را از سال 2026 اشغال کنیم.