نمودار رشد جدید برای کسب و کار بازی های خود

بازگرداندن بازیکنان به بازی شما به اندازه جذب کاربر جدید برای رشد بازی بسیار مهم است. به همین دلیل است که به‌روزرسانی‌هایی را برای کمپین‌های برنامه برای تعامل (ACE) ایجاد کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا به راحتی با بازیکنانی که از کار افتاده‌اند دوباره درگیر شوید. برای مثال، راه‌اندازی خودکار ACE، که در حال حاضر در نسخه بتا است، می‌تواند به پیشنهاد ورودی‌های کمپین مانند مخاطبان، دارایی‌ها، رویدادهای پیشنهادی یا پیوندهای عمیق کمک کند. علاوه بر این، تبلیغ‌کنندگانی که از Google Analytics برای Firebase SDK استفاده می‌کنند، می‌توانند به مخاطبان پیشنهادی خودکار، مانند بازیکنان و خریداران از کار افتاده دسترسی داشته باشند. مخاطبان پیشنهادی جدید از Google Analytics برای Firebase در چند ماه آینده در نسخه بتا قرار خواهند گرفت.

سایر ویژگی های جدید که باعث ایجاد تعامل و عملکرد می شود عبارتند از:

  • نصب خودکار گوگل پلی: با فعال کردن بارگیری خودکار بازی در زمان راه‌اندازی، زمانی که کاربر پیش‌ثبت‌نام می‌کند، نرخ تبدیل نصب در کمپین‌های برنامه را برای پیش‌ثبت‌نام بهبود دهید.
  • فیدهای بازی (بتا): با استفاده از فید داده کسب و کار، تعامل بازیکن را با قالب تبلیغ فید تصویری افزایش دهید.
  • دسترسی به کاربران حذف‌شده (بتا به زودی): بازیکنان ارزشمندی را که بازی شما را حذف نصب کرده‌اند، با دسترسی گسترده مخاطبان در ACE بازگردانید.

ما خوشحالیم که راه‌های جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آوریم که به شما کمک می‌کند تا از بازی‌تان درآمدزایی کنید، و بازیکنان ارزشمندی را برای موفقیت طولانی‌مدت پیدا کنید و نگه دارید. برای شنیدن بیشتر در مورد اینکه چگونه این راه‌حل‌ها می‌توانند به رشد جدیدی برای کسب و کار بازی‌هایتان کمک کنند، سخنرانی کامل تبلیغات ما را بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور