Chaitanya Kanth Tummalachervu، متخصص ابر، از توسعه‌دهندگان پیچیده و معماری ابری در محصولات هوش مصنوعی استفاده می‌کند.

نقش یک مهندس قابلیت اطمینان سایت (SRE) نباید دست کم گرفته شود. با موج اخیر پیشرفت ها در محاسبات ابری و هوش مصنوعی (AI)، مقیاس پذیری، امنیت و قابلیت اطمینان واقعی این فناوری ها می تواند زیر سوال رود.

یکی از مهندسان ارشد قابلیت اطمینان سایت است چایتانیا کانث توممالاچروو، که خدمات خود را در بخش های مختلف از بیمه پزشکی، مالی، خرده فروشی، صنعت خودرو و حتی ارتباطات تصویری ارائه کرده است. در این زمینه‌ها، تمرکز اصلی Tummalachervu روی DevOps – یا عملیات توسعه‌دهنده – است، جایی که او از تیم‌های کدنویسی پشتیبانی می‌کند که برای ایجاد، پشتیبانی و محافظت از محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی برای مشاغل و مصرف‌کنندگان به طور یکسان کار می‌کنند.

DevOps: چگونه اتوماسیون، امنیت و استقرار کامل می شود

عملکرد درونی یک تیم توسعه دهنده می تواند بین پروژه ها بسیار متفاوت باشد. در حالی که ممکن است تیم‌های کوچک و چابک با مشکل مواجه نشوند، اما مکان‌های کاری پیچیده‌تر یا پروژه‌های مقیاس بزرگ اغلب می‌توانند در درهم ریختگی غرق شوند – هم از نظر دیجیتالی و هم از نظر فیزیکی.

مهندسان قابلیت اطمینان سایت، مانند خود Tummalachervu، با ایجاد سیستم هایی متناسب با نیازهای هر عملیات، به کاهش فشار بر این تیم ها کمک می کنند. او می گوید:بخش عمده کار من امکان استقرار خودکار سریعتر و کارآمدتر نرم افزار را فراهم می کند. در حین انتشار …

Source link