Chainlink روی Power Cryptex’s Flagship Token ، TCAP تنظیم شده است

عکس پروفایل نویسنده

پس از ماه ها انتظار ، Cryptex از راه اندازی TCAP ، اولین کل رمز ارز بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان خبر داد. قرار گرفتن در معرض قیمت در زمان واقعی در کل بخش Cryptocurrency در یک راه حل واحد. کل بازار با فشار یک دکمه.

TCAP یک سبد ثابت از توکن ها نیست. TCAP نه ICO و نه الاستیک پایه گذاری شده است. TCAP یک دارایی کاملاً جدید و با پشتوانه 250٪ کاملاً وثیقه ای است که هم از نظر ارزش بازار و هم از نظر ارزش کل بازار ارز رمزنگاری شده دقیقاً نماینده است. تیم ما در طول 14 ماه گذشته سخت روی این مفهوم کار کرده است. امروز ، ما مفتخریم که می گوییم چشم انداز ما اکنون یک واقعیت است.

TCAP در حال حاضر در Rinkeby testnet مجهز به سخنرانی های غیرمتمرکز Chainlink است که داده های رمزنگاری کل بازار را در زمان واقعی جمع آوری می کند که از بسیاری از معتبرترین ارائه دهندگان داده های رمزنگاری در جهان جمع شده است ، داده های قابل اعتماد و ضد دستکاری را به زنجیره قرارداد هوشمند TCAP می آورد.

TCAP چگونه کار می کند؟

در حال حاضر ، کل ارزش بازار رمزنگاری در حال حاضر 650 میلیارد دلار است. قراردادهای هوشمند ما از کل معاملات قیمت Chainlink دقیقاً محدودیت کل بازار را می خوانند و سپس یک تقسیم کننده را به همان تعداد اضافه می کنند ، دقیقاً مانند S&P 500 یا هر شاخص مالی عمده.

محاسبه قیمت TCAP به شرح زیر است:

ج = …