ChainGPT Pad Wisdomise AI IDO را برای آوردن ابزارهای مدیریت ثروت فراگیر و مبتنی بر هوش مصنوعی به Web3 راه اندازی می کند.

DOVER، DE، ایالات متحده آمریکا، 10 مه 2024 — ChainGPT، زیرساخت Web3 مبتنی بر هوش مصنوعی که مجموعه‌ای از ابزارها و خدمات متنوع را ارائه می‌کند، راه‌اندازی انحصاری IDO آخرین پروژه لان‌پد خود را اعلام کرد: هوش مصنوعی Wisdom، یک هوش مصنوعی همه‌کاره مجهز به هوش مصنوعی. مشاور ارز دیجیتال و دستیار سرمایه گذاری. با پشتیبانی از سکوی راه اندازی IDO ChainGPT Pad، هوش مصنوعی Wisdomise قرار است توکن $WSDM خود را در 13 مه راه اندازی کند و چشم انداز خود را برای ارائه خدمات سرمایه گذاری و مدیریت ثروت مبتنی بر هوش مصنوعی به طیف گسترده ای از سرمایه گذاران ارتقا دهد.

به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز جمع آوری کمک مالی و جوجه کشی برای پروژه های Web3 از همه نوع، پد ChainGPT به رسمیت شناخته شده است محبوب ترین سکوی پرتاب سال 2023. برنامه جوجه کشی استارت آپ های نوظهور را که به طور استراتژیک توسط ChainGPT بر اساس پتانسیل مخرب آنها انتخاب شده اند، ترویج می کند و ایده های آنها را به راه حل های تجاری بادوام تبدیل می کند.

\ این برنامه به طور گسترده به توسعه محصول، اجرای قرارداد هوشمند و تعامل کاربر کمک می کند. مرکز رشد ChainGPT Pad از طریق راهنمایی متخصص و دسترسی به شبکه گسترده ای از شرکای تاثیرگذار و سرمایه گذاران، ابزارهایی را برای راه اندازی چالش های اجتناب ناپذیر و پیشرفت در اختیار استارتاپ های Web3 قرار می دهد.

پلتفرم Wisdomise AI با رویکردی چندوجهی به گسترش رفاه مالی کمک می کند که سرمایه گذاران را قادر می سازد…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور