ChainGPT Pad موتورهای Fury را راه‌اندازی می‌کند و تجربه‌های بازی Web3 را برای بازیکنان اصلی بهبود می‌بخشد.

DOVER، DE، ایالات متحده، 8 مه 2024 — ChainGPT، زیرساخت Web3 مبتنی بر هوش مصنوعی که مجموعه‌ای از ابزارها و خدمات متنوع را ارائه می‌کند، IDO آخرین پروژه لان‌پد خود را منحصراً راه‌اندازی خواهد کرد. موتورهای خشم: یک تیرانداز استخراج از بالا به صورت رایگان که برای Web3 طراحی شده است. توسط استعدادهایی از عناوین AAA، بلیزارد، اکتیویژن، یوبی سافت، و یونیتی توسعه یافته است، ویژگی بالا به پایین آن باعث می شود تا اولین بار در عرصه تیراندازی رایگان Web3 باشد. در تاریخ 8 می، Engines of Fury's IDO از برنامه شتاب ChainGPT Pad استفاده می‌کند و بازی را قادر می‌سازد تا سیستم‌های محصول، برنامه‌های اکشن و نقشه‌های راه خود را کامل کند و در عین حال از پشتیبانی تخصصی بازاریابی و تبلیغاتی برخوردار شود.

\ به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز جمع آوری کمک های مالی و جوجه کشی برای پروژه های Web3 از همه نوع، پد ChainGPT به رسمیت شناخته شده است محبوب ترین سکوی پرتاب سال 2023. برنامه جوجه کشی استارت آپ های نوظهور را که به طور استراتژیک توسط ChainGPT بر اساس پتانسیل مخرب آنها انتخاب شده اند، ترویج می کند و ایده های آنها را به راه حل های تجاری بادوام تبدیل می کند. این برنامه به طور گسترده به توسعه محصول، اجرای قرارداد هوشمند و تعامل کاربر کمک می کند.

انکوباسیون ChainGPT Pad از طریق مشاوره تخصصی و دسترسی به شبکه گسترده ای از شرکای تاثیرگذار و سرمایه گذاران، ابزارهایی را در اختیار استارتاپ های Web3 قرار می دهد تا…