CEX ها هنوز در لیست نشانه ها رقابت می کنند اما پشتیبانی از معدن DeFi کلید اصلی خواهد بود

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — “6.0478260869565”>  عکس پروفایل نویسنده

alexzhaAlex Zha

مدیر عملیات جهانی مبادله MXC ، یکی از بزرگترین مبادلات دارایی های دیجیتال در آسیا.

هیچ کس نمی تواند موفقیت فعلی امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi را انکار کند. بسیاری از علاقه مندان علاقه زیادی به کاوش در جنبه تولید محصول نشان داده اند. یافتن این پروژه ها در مراحل اولیه ، جهانی متفاوت می کند. به کندی اما مطمئناً ، مبادلات بیشتر امکان دسترسی به استخراج DeFi را در مراحل اولیه فراهم می کنند.

جریان مداوم DeFi

هر هفته با ده ها پروژه و سیستم عامل جدید DeFi ، این صنعت از هر زمان دیگری رقابت کرده است. در همان زمان ، تعداد زیادی قالیچه نیز وجود دارد که باید مراقب آنها باشید. سرمایه گذاران نمی توانند ریسک کنند که کورکورانه در پروژه های جدیدی که در Uniwap یا سایر سیستم عامل های AMM ذکر شده اند ، سرمایه گذاری کنند. بهترین شرط اعتماد به مبادلات غیرمتمرکز است.

جای تعجب نیست که سیستم عامل های برتر DeFi اخیراً این همه تغییر وضعیت نداده اند. Uniswap ، Maker ، Aave ، Curve Finance و Compound همیشه از نظر ارزش کل قفل شده دارای رتبه های بالایی هستند. Wrapped Bitcoin اخیراً وارد سه مورد برتر شده است ، اما این یک سیستم عامل منحصر به فرد است. این یک روش برای کاربران فراهم می کند تا بیت کوین را در Ethereum ثبت کنند و پیشنهادات DeFi را جستجو کنند.

تا آنجا که به پروژه های جدیدتر مربوط می شود ، آنها برای بدست آوردن سطح مناسب تلویزیون TV نبرد سختی دارند. این بدان معنا نیست که نشانه های جدید DeFi نمی توانند موفق باشند. از دیدگاه سوداگرانه ، افرادی که در صرافی های متمرکز فهرست می شوند زودتر از دیرتر به افزایش ارزش توجه می کنند. به طور خاص ، لیست توکن های جدید همراه با پشتیبانی استخراج DeFi به پشتیبانی قاطع علاقه مندان اشاره می کند. < p class = "paragraph"> نگه داشتن انگشت روی نبض برای مبادلات متمرکز بسیار مهم است. نه تنها با امکان تجارت معاملات توکن ، بلکه همچنین بررسی راه های ابتکاری برای داشتن دارندگان رمزنگاری موجود برای استخراج DeFi. توانایی انجام این کار به روشی بدون ریسک همان چیزی است که در نهایت توجه بیشتری را به امور مالی غیرمتمرکز جلب خواهد کرد. p>

آنچه باعث برجسته شدن همه موارد فوق می شود این است که چگونه CEX ها و استخراج DeFi به روشی معنی دار در کنار هم قرار می گیرند. این فقط اضافه کردن بازارهای معاملاتی نیست ، بلکه همچنین دسترسی به گزینه های مختلف تولید محصول و نقدینگی است.

هر چه سیستم عامل های بیشتری به عنوان اعتبار سنج شبکه و حامیان استخراج DeFi فعالیت می کنند ، همه چیز جالب است. هنوز تأثیر چندانی در فضای مالی غیرمتمرکز ایجاد نکرده است – حداقل در مورد TVL – اما روند کلی باعث نوآوری می شود.

همچنین مشاهده حمایت از راه حل های DeFi در اکوسیستم های مختلف بلاکچین. به طور دقیق تر ، مالیات غیرمتمرکز فقط مربوط به Ethereum نیست. TRON همچنین کلاه خود را به داخل حلقه می اندازد و ظاهراً در این بین توجه بسیاری را به خود جلب می کند. همچنین Binance Smart Chain وجود دارد که تعداد اندکی پروژه را در خود جای داده است که می توانند نقدینگی و حجم زیادی را به خود جلب کنند.

اکنون برای مبادلات زمان بسیار مهمی است که باید خود را از رقبا متمایز کنیم. ابتدا وارد لیست یک رمز می شوید دیگر کافی نیست. ارائه خدمات همراه برای دسترسی به این پروژه های DeFi از طریق حساب صرافی شخصی ، مرز بعدی است. “readability =” 6.5846153846154 “>

 عکس پروفایل نویسنده

بخوان داستان های من

مدیر جهانی ، یکی از بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال در آسیا.

مرتبط

 تصویر Adf

داستان قبل از شکلک

داستان قبل از شکلک

برچسب ها