ویژگی ها و به روز رسانی های جدید اندروید

اندروید به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه‌هایی را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما دارند و مطمئن شوید که آنها بدون در نظر گرفتن مارکی که هستند، به طور یکپارچه به یکدیگر متصل می‌شوند.

امروز در CES، به‌روزرسانی‌هایی را اعلام می‌کنیم که به شما کمک می‌کند کارهای بیشتری را در مورد تلفن، لپ‌تاپ، لوازم جانبی بلوتوث، تلویزیون، خانه هوشمند و ماشین خود انجام دهید. نگاهی به این به‌روزرسانی‌ها و نحوه ایجاد آن‌ها بر روی پیشرفت‌هایی که در اکوسیستم خود در CES سال گذشته ایجاد کردیم، بیندازید.

روشی جدید برای اشتراک گذاری فایل ها

به اشتراک گذاشتن تصاویر ، پرونده ها و متن بین دستگاه ها باید ساده ، سریع و راحت باشد. در سال 2020 ، ما سهم نزدیکی را معرفی کردیم تا به اشتراک گذاشتن پرونده ها در دستگاه ها آسان شود. سامسونگ همچنین توانایی خاص خود را به نام Quick Share دارد که مورد علاقه کاربران آنها است.

با همکاری سامسونگ، بهترین راه‌حل‌های اشتراک‌گذاری خود را در یک راه‌حل منحصربه‌فرد بین Android تحت نام اشتراک‌گذاری سریع گرد هم می‌آوریم. ما تجربیات را ادغام کرده‌ایم و بهترین گزینه پیش‌فرض داخلی را برای اشتراک‌گذاری محتوای همتا به همتا در همه انواع دستگاه‌ها در اکوسیستم‌های Android و Chromebook ایجاد کرده‌ایم. و برای اینکه اشتراک‌گذاری حتی یکپارچه‌تر بین دستگاه‌ها انجام شود، با تولیدکنندگان پیشرو رایانه‌های شخصی مانند LG کار می‌کنیم تا اشتراک‌گذاری سریع را به رایانه‌های شخصی ویندوز به عنوان یک برنامه از پیش نصب شده گسترش دهیم.

این بدان معناست که با یک ضربه ساده روی نماد اشتراک‌گذاری سریع جدید، می‌توانید فهرستی از دستگاه‌های موجود در نزدیکی را ببینید. شما همچنان کنترل حریم خصوصی خود را در دست دارید و می‌توانید در تنظیمات تلفن خود انتخاب کنید چه کسی می‌تواند دستگاه شما را پیدا کند و فایل‌ها را ارسال کند، چه همه، چه فقط مخاطبین یا فقط دستگاه‌های خودتان. اشتراک‌گذاری سریع ماه آینده برای دستگاه‌های فعال Nearby Share شروع می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور