Certo Testnet را برای گنجاندن سپرده USDC برای stUSD، استیبل کوین سودآور آن گسترش می دهد.

زوریخ، سوئیس، 8 ژوئیه 2024، Chainwire

برداشت سریع:

  • پروتکل Certo، وام غیرمتمرکز استیبل کوین، که قبلا با USDT کار می کرد، پشتیبانی از سپرده ها و وام های USDC را اضافه کرده است.

  • stUSD یک استیبل کوین سودآور است که از Certo استفاده می کند – یک پروتکل وام دهی P2P که برای کار با دارایی های توکن شده در دنیای واقعی در قالب خزانه داری ایالات متحده طراحی شده است.

Certo، همانطور که در certo.finance شرح داده شده است، نشان دهنده یک رویکرد پیشگام در حوزه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این یک پلت فرم وام دهی همتا به همتا (P2P) است که دارایی های دنیای واقعی را به فضا می آورد. به طور خاص، Certo استفاده از اوراق خزانه توکن شده ایالات متحده را به عنوان وثیقه در یک استیبل کوین وام دهی تسهیل می کند – و یک وام دهنده از استیبل کوین های سنتی، کاربر سود تعلق گرفته به وام گیرندگان را دریافت می کند.

stUSD توکن دریافت دلاری Certo است که می تواند به عنوان نوعی استیبل کوین سودآور دیده شود. این ارز دیجیتال با استفاده از وثیقه پایدار از اوراق خزانه داری ایالات متحده برای حفظ ثبات قیمت، رابطه پایدار با دلار آمریکا را حفظ می کند و به عنوان یک وسیله مبادله قابل اعتماد و ذخیره ارزش برای کل اکوسیستم DeFi عمل می کند.

مهمتر از همه، stUSD برای ایجاد سود برای دارندگان آن طراحی شده است، که در طول زمان بر اساس فعالیت های وام دهی اساسی انجام شده افزایش می یابد.

Source link