جشن باگت با پنج واقعیت کوچک

برخی آن را به خاطر پوسته طلایی تردش دوست دارند، برخی دیگر به دلیل پف دار بودن خرده های آن، اما فرانسوی ها همگی قبول دارند که باگت نان مورد علاقه آنهاست. در واقع آنقدر در سبک زندگی فرانسوی جا افتاده است که وزارت فرهنگ فرانسه در تلاش است تا باگت در پاییز 2022 در فهرست میراث ناملموس یونسکو قرار گیرد.

برای تجلیل از این نماد فرهنگ فرانسه، Google Arts & Culture با مؤسسات تخصصی، از جمله Meilleurs Ouvriers de France و Confédération des Boulangers شریک شد تا آنچه که آن را به اصلی ترین نمادهای فرانسوی تبدیل کرده است – و اینکه چگونه این نماد فرانسوی را به اشتراک می گذارد. faire از طریق نسل ها منتقل می شود. La Baguette با بیش از 1900 تصویر و بیش از 75 داستان از مورخان، نانوایان فرانسوی و متخصصان آشپزی، طعم معطری از غذای اصلی فرانسوی می‌دهد.

برای تجلیل از این نماد فرهنگ فرانسه، Google Arts & Culture با مؤسسات تخصصی، از جمله Meilleurs Ouvriers de France و Confédération des Boulangers شریک شد تا آنچه که آن را به اصلی ترین نمادهای فرانسوی تبدیل کرده است – و اینکه چگونه این نماد فرانسوی را به اشتراک می گذارد. faire از طریق نسل ها منتقل می شود.

La Baguette با بیش از 2000 تصویر و بیش از 75 داستان از مورخان، نانوایان فرانسوی و متخصصان آشپزی، طعم معطری از غذای اصلی فرانسوی می دهد. ما همچنین یک بازی اختصاصی “Baguette Sprintâ € ساختیم تا همه بتوانند به روشی بازیگوش یاد بگیرند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  3 روش برای اشتراک گذاری خاطرات مورد علاقه خود با Google Photos