سفرهای تعطیلات خود را با Waze جشن بگیرید

در این فصل تعطیلات، Waze دو تجربه رانندگی جشن را برای شما به ارمغان می آورد تا هر سفری را کمی شادتر کند. برای همه رانندگان بداخلاق (اما شیرین!)، تجربه رانندگی مرد شیرینی زنجبیلی تند Waze’s را معرفی می کنیم، و همچنین بابا نوئل را برمی گردانیم تا همه مسافران را در روحیه تعطیلات قرار دهد.

این مرد شیرینی زنجفیلی یک شیرینی دمدمی مزاج است که نظرات تازه ای در مورد تعطیلات و همه چیزهایی که در آنها اشتباه است دارد. او 1٪ شیرین، 99٪ ادویه و 100٪ سرگرم کننده ترین مهمان در هر گردهمایی زمستانی است. Snappy را به عنوان حالت خود انتخاب کنید و در Slay Ride سفارشی خود برای شیرین ترین سواری در این فصل رانندگی کنید. و اگر Spicy Gingerbread Man آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که صدای او توسط مربی Peloton، Matty Maggiacomo انجام شده است! با کلیک کردن اینجا فعال کنید.

بابا نوئل به شهر بازگشته و در Waze با «هو-هو-هوس» خود، توضیحاتی درباره خطرات پیش رو، و مژده هایی برای همه. ناوبری صوتی او هر رانندگی (به سوپرمارکت، مرکز خرید، محل کار یا همسرتان) را به یک سفر شادتر تبدیل می کند. می‌توانید ناوبری صوتی بابانوئل را با سورتمه امضای او جفت کنید و حالت خود را با بابا نوئل برای تجربه کامل جشن عوض کنید. با کلیک کردن اینجا فعال کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور