اولین قاب‌های Toy Story برای Pixel، iPhone، Galaxy از Casetify عرضه شد

از آنجایی که به نظر می رسد بسیاری از گوشی های هوشمند در ازای طراحی های خسته کننده از رنگ های پر زرق و برق اجتناب می کنند، قاب ها فرصتی برای بیان شخصیت و علایق هستند. امروز، Casetify مجموعه جدیدی از قاب‌ها را برای گوگل پیکسل، سامسونگ گلکسی و دیگر گوشی‌های هوشمند محبوب معرفی می‌کند که همگی پس از مجموعه فیلم Toy Story طراحی شده‌اند.

مجموعه Casetify Toy Story که امروز راه اندازی شد، ده ها طرح مختلف کیف را با مضمون اسباب بازی های مورد علاقه همه ارائه می دهد. این کیس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که عناصری را از کل مجموعه داستان اسباب‌بازی، از کلاسیک‌هایی مانند وودی و باز گرفته تا آثار بعدی مانند جسی، فورکی، و بانی و داکی وارد کنند.

هر طرح منحصر به فرد است، اما همه آنها در طرح های اصلی Casetify – Impact، Ultra Impact و Ultra Compostable در دسترس هستند.

از سال 1995، مجموعه داستان اسباب‌بازی قلب چندین نسل را تسخیر کرده است، در حالی که دوستی‌هایی را جشن می‌گیرند که مادام‌العمر ادامه دارد. اکنون، طرفداران در هر سنی می توانند بهترین خاطرات دوران کودکی خود را با لوازم جانبی قابل تنظیم موجود در همکاری Pixar x CASETIFY از جمله طرح هایی با ویژگی های Woody، Buzz، Jesse، Slinky، Mr. and Mrs. Potato Head، Rex، Hamm، Bo Peep، Bullseye، زنده کنند. Aliens، Lotso، Forky، Ducky و Bunny در سبک‌های Impact، Ultra Impact و Ultra Compostable Case CASETIFY.

طرح‌های اضافی شامل عناصر نمادین فیلم‌ها مانند توپ پیکسار، نشان کلانتر وودی است. نشان Space Ranger Buzz و نشان جمجمه Sid که به مدت دو هفته پس از پرتاب به طور انحصاری در برنامه CASETIFY Co-lab فروخته خواهد شد. نسخه محدود همچنین شامل ابرهای نمادین Toy Story است که برای آیفون با مواد سیلیکونی مخملی که یادآور کاغذدیواری دوران کودکی اندی است ساخته شده است.

رفتن تا بی نهایت و فراتر از آن، این مجموعه همچنین یک قدم فراتر از مجموعه جنگ ستارگان که اوایل امسال عرضه شد، برداشته است. Casetify اکنون شامل مواردی برای AirPods، بند برای Apple Watch و قاب‌های AirTags نیز در مجموعه است. متأسفانه، هیچ پشتیبانی از نوارهای ساعت برای ساعت‌های هوشمند Samsung Galaxy یا Wear OS یا هدفون‌هایی مانند Pixel Buds Pro یا Galaxy Buds وجود ندارد. به طور مشابه، کیس برای iPad و Macbook در دسترس است، اما هیچ تبلت یا کروم بوک اندرویدی وجود ندارد. خجالت آوره.

قیمت مجموعه Casetify’s Toy Story بسته به گزینه‌ها، حدود 55 تا 65 دلار خواهد بود و برای بسیاری از دستگاه‌های اندروید و iOS موجود است. گوشی های هوشمند سازگار عبارتند از:

  • گوگل پیکسل 6
  • گوگل پیکسل 6 پرو
  • Samsung Galaxy S22/+/Ultra
  • Samsung Galaxy Z Flip 3

Casetify همچنین دارای طیف وسیعی از موارد با مشارکت Olivia Rodrigo است که اکنون در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: