CARV سرمایه‌گذاری استراتژیک را از پلتفرم بازی Web3 NEOWIZ، Intella X، پیش از نود عمومی تضمین می‌کند.

**سانتا کلارا، کالیفرنیا، 4 ژوئن 2024/GamingWire/–**CARV، بزرگترین لایه داده ماژولار برای بازی و هوش مصنوعی، امروز سرمایه گذاری استراتژیک Intella X __,__پلتفرم بازی Web3 با حمایت غول بازی کره ای NEOWIZ را اعلام کرد. . این سرمایه‌گذاری در قالب خرید گره CARV در انتظار فروش عمومی فردا، به هم افزایی بیشتر بین دو اکوسیستم بازی کمک می‌کند.

به عنوان بخشی از این همکاری، Intella X و CARV فرصت‌های یکپارچه‌سازی بین این دو را بررسی خواهند کرد کیف پول Intella X و شناسه کارو، که به دنبال آن است ERC7231 استاندارد پیشنهادی CARV این به گیمرها اجازه می‌دهد تا به‌طور یکپارچه دارایی‌ها و هویت Web3 را در عناوین محبوب NEOWIZ که در Intella X در کنار شبکه بیش از ۷۵۰ شریک بازی و هوش مصنوعی CARV نصب شده‌اند، مدیریت کنند.

علاوه بر این، هدف این شرکت ها ادغام Intella X و عناوین داخلی در CARV است پلتفرم بازی بی نهایت، به کاربران امکان می دهد توکن های شرط بندی شده CARV را به دست آورند، به شکل جوایزی که Intella X برای اکوسیستم بازی های خود توسط گره های عملیاتی دریافت می کند. تلاش‌های بازاریابی مشترک نیز در آینده برای گسترش هر دو اکوسیستم برنامه‌ریزی شده است.

ویکتور یو، یکی از بنیانگذاران CARV گفت: «ما از استقبال کامل از Intella X و پشتیبانی کامل نیروگاه بازی NEOWIZ در اکوسیستم CARV بسیار هیجان زده هستیم. “سرمایه گذاری استراتژیک آنها چشم انداز ما را از یک…

Source link