CARV برندهای Animoca را به عنوان سرمایه گذار استراتژیک و اپراتور Node معرفی می کند

**سانتا کلارا، کالیفرنیا، 31 می 2024/Chainwire/–**CARV بزرگترین لایه داده ماژولار برای بازی و هوش مصنوعی، امروز یک سرمایه گذاری استراتژیک را از برندهای آنیموکا، شرکتی است که حقوق مالکیت دیجیتال را برای بازی و متاورس باز پیش می برد. علاوه بر این، Animoca Brands به اپراتور گره‌های تأییدکننده Tier 6 CARV در پشتیبانی از تمرکززدایی CARV در لایه داده‌اش تبدیل خواهد شد.

این مشارکت یکپارچگی عمیق‌تر و هم افزایی بلندمدت را تسهیل می‌کند، زیرا آنها بازی‌های مربوطه خود را گسترش می‌دهند و اکوسیستم‌های متاورس باز را گسترش می‌دهند. CARV که به عنوان یک پلتفرم اعتبار بازی تأسیس شد، به یک پروتکل لایه داده ماژولار با کشش قوی از بیش از 2.7 میلیون کاربر، 790 بازی یکپارچه و مشارکت در زنجیره های اصلی مانند Linea، BNB Chain، zkSync و Ronin تبدیل شده است.

این شرکت با راه‌اندازی به ریشه‌های اعتبار بازی خود رسیده است ERC-7231، استاندارد تایید شده توسط انجمن اتریوم که چندین هویت Web2 و Web3 را به یک NFT متصل می کند و با افرادی مانند آن شریک می شود Google Cloud و بازوی web3 Netmarble، MARBLEX.

برای حمایت از مقیاس‌گذاری و رشد سریع، CARV گره‌های تأییدکننده‌ای را معرفی می‌کند که نتایج را در هر لایه پروتکل بررسی می‌کنند. این گره ها برای حفظ تمرکززدایی، امنیت و ارزش عادلانه حیاتی هستند.

Source link