نکات و توصیه های فارغ التحصیلان گواهینامه های شغلی Google

2. با خود (و دوره) صبور باشید.

ساگار مهتا قبل از مهاجرت به ایالات متحده به عنوان تحلیلگر در یک شرکت مشاوره ای معتبر در هند کار می کرد. علیرغم سوابقش، یافتن موقعیتی مشابه در کشور جدیدش سخت بود. او می‌گوید: «من مدرک یا مدرک حرفه‌ای از ایالات متحده نداشتم، بنابراین نشان دادن اینکه چرا برای یک نقش مناسب‌تر هستم، دشوار بود.»

او پس از شروع به کار در صنعت خودرو، در نهایت راه خود را از طریق برنامه Google Data Analytics Certificate به تجزیه و تحلیل داده ها باز کرد. او به دلیل مسئولیت های مراقبتی مجبور شد چندین وقفه در تحصیل بگیرد، اما پشتکار داشت و برنامه را در عرض یک سال به پایان رساند.

در طول مصاحبه، کارفرمایان گواهی شغلی گوگل او را تایید می‌کردند و ساگار در نهایت احساس کرد که از مهارت‌هایش قدردانی می‌شود. در پایان، او نقش تجزیه و تحلیل داده ها را در شرکت رویایی خود دریافت کرد.

وقتی از ساگار در مورد راهنمایی او در مورد یافتن انگیزه برای تکمیل برنامه پرسیده شد، می‌گوید: «با پیشرفت دوره، ممکن است درک چیزها بیشتر طول بکشد. اجازه ندهید این کار شما را بی انگیزه کند و سعی نکنید دوره را در اسرع وقت به پایان برسانید. در عوض، هدف خود را تعیین کنید که هر روز، هفته یا ماه زمان مشخصی را صرف یادگیری کنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  بینش های جدید برای تعطیلات و فراتر از آن