Cardano and Joget: Building No-Code، برنامه های بلاک چین قابل ترکیب

Joget یک پلت فرم نرم افزاری با کد کم/بدون کد منبع باز برای تبدیل دیجیتالی سریع تر و ساده تر است. قبلاً دیدیم که چگونه می‌توانیم Hyperledger Fabric را با Joget ادغام کنیم. بنابراین در این مقاله، ما به یک رویکرد بدون کد برای ادغام یکی دیگر از فناوری های بلاک چین محبوب، به ویژه بلاک چین کاردانو، در یک برنامه وب کامل نگاه خواهیم کرد.

تصویر
عکس پروفایل Joget Hacker Noon

1. معرفی

Joget یک پلت فرم نرم افزاری با کد کم/بدون کد منبع باز برای تبدیل دیجیتالی سریع تر و ساده تر است. قبلاً دیدیم که چگونه می‌توانیم Hyperledger Fabric را با Joget ادغام کنیم. بنابراین در این مقاله، ما به یک رویکرد بدون کد برای ادغام یکی دیگر از فناوری های بلاک چین محبوب، به ویژه بلاک چین کاردانو، در یک برنامه وب تمام عیار نگاه خواهیم کرد.

2. کاردانو چیست؟

Cardano یک پلتفرم بلاک چین عمومی، منبع باز، غیرمتمرکز اثبات سهام (PoS) است که قصد دارد یک پلت فرم توسعه برنامه غیرمتمرکز (DApp) با دفتر کل چند دارایی و قراردادهای هوشمند باشد. این ارز همچنین خانه ای برای ارز دیجیتال ADA است.

بلاک چین بر اساس پروتکل اجماع اثبات سهام Ouroboros عمل می کند. در مقایسه با مکانیسم‌های نسل اول اثبات کار مانند بیت‌کوین، به جای تکیه بر ماشین‌های قدرتمندی که معادلات رمزنگاری پیچیده را حل می‌کنند تا به اجماع برسند و برای…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور