Caldera گره‌های نگهبان را راه‌اندازی می‌کند و تیم‌ها را قادر می‌سازد تا منابع مالی را جمع‌آوری کنند و شبکه خود را غیرمتمرکز کنند.

سان فرانسیسکو، ایالات متحده، 24 مه 2024/Chainwire/

  • پلتفرم Rollup-as-a-Service Caldera در حال راه اندازی Guardian Nodes، یک سیستم گره آماده تولید است که به کاربران شبکه امکان می دهد بلوک های جمع آوری را برای پاداش تأیید کنند.
  • HYCHAIN، اولین تیمی که از این سیستم با Caldera استفاده کرد، 8 میلیون دلار از فروش اولیه گره خود به دست آورد.

Caldera، پلتفرم پیشرو Rollup-as-a-Service (RaaS)، در حال حاضر بیش از پنجاه مجموعه EVM (شامل Manta، Injective inEVM، Kinto، HYCHAIN، Treasure، و ApeChain) را تامین می‌کند که 1 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده را تضمین می‌کند.

Caldera همراه با زیرساخت اصلی جمع‌آوری، فهرستی از بیش از 50 ادغام در پشته ماژولار و مجموعه‌ای از دیگر ابزارهای سفارشی کاربر را برای زنجیره‌ها ارائه می‌دهد. گره های نگهبان آخرین اضافه شده به این لیست هستند.

پس زمینه

امروزه، اکثر بلاک چین‌های L1 با استفاده از مدل اثبات سهام کار می‌کنند، که در آن شرکت‌کنندگان زنجیره از طریق پاداش‌های شبکه تشویق می‌شوند تا سهام خود را قرض دهند و زنجیره را تأیید کنند. این ساختار مشوق، تمرکززدایی را با تشویق افراد ذینفع به استفاده از اعتبارسنجی‌های صادق و در عین حال تنبیه کسانی که این کار را انجام نمی‌دهند، تقویت می‌کند و هزینه بسیار بالایی برای حمله به یک شبکه و به خطر انداختن امنیت آن ایجاد می‌کند.

عدم تمرکز مجموعه ها

مجموعه‌های EVM همه مشکلات را حل کرده‌اند…

Source link