کار/زندگی CK: سونیا جاگرز.

CK Work/Life داستان‌هایی در مورد سرگرمی‌ها، پروژه‌های پرشور، کنسرت‌های جانبی، علایق و شلوغی‌هایی دارد که C-Kers در زندگی خود دنبال می‌کنند.

سونیا جاگرز یک مدیر دفتر / تصحیح کننده است در دفتر میلواکی C-K. هنگامی که او در CK نیست، سونیا یک تجارت نانوایی به نام “چیزهای شیرین سونیا” او همچنین یک وبلاگ در مورد وبلاگ موهای طبیعی می نویسد به نام “2 dimplzs.

در مورد چیزهای شیرین سونیا به ما بگویید.

به طور خلاصه، چیزهای شیرین سونیا زمانی به وجود آمد که من وسواس زیادی در تهیه کلوچه کره بادام زمینی که شیرینی مورد علاقه شوهرم است، داشتم. وقتی دستور پخت را کامل کردم، خانواده و دوستانم مدام مرا تشویق کردند که آنها را بفروشم. این بیش از ده سال پیش بود. بالاخره جدی گرفتم، اسمی برای کسب و کارم پیدا کردم و از آنجا شروع کردم.

کوکی های کره بادام زمینی غنی شده سه گانه

چند وقته که نان می پزی؟

راستش از وقتی کوچیک بودم من همیشه با مادرم در آشپزخانه بودم که نانوای فوق العاده ای برای همه چیز است. من و مادرم همیشه به او کمک می‌کردیم تا کیک، پای، کلوچه، رولت شام خانگی و نان بپزد و در نهایت اجازه داد تا خودمان بپزیم.

روند پخت شما چگونه است؟ چه مدت طول می کشد تا دسته مناسب تهیه شود؟

چندین سال طول کشید تا دستور پخت و فرآیند کوکی کره بادام زمینی را کامل کنم. اکنون که می دانم برای تهیه یک کوکی نرم و نرم چه چیزی لازم است، تقریباً می دانم برای رسیدن به آن چه باید بکنم.

کوکی های Snickerdoodle

آیا توصیه ای برای افرادی دارید که علاقه مند به پخت و پز هستند، اما نمی دانند از کجا شروع کنند / خیلی می ترسند چیزی از ابتدا ایجاد کنند؟

فقط شروع به پخت کنید و تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید! اجازه دهید خانواده و دوستان شما خوکچه هندی شما باشند. برای پیدا کردن ترکیب کاملی از مواد، باید آزمایش کنید. یک دستور غذا پیدا کنید و چرخش خود را روی آن قرار دهید. دریابید که چگونه می توانید آن را بهتر کنید. آب میوه های خلاقانه و جوانه های چشایی خود را رها کنید! همچنین اجازه ندهید ترس شما را عقب نگه دارد. تا زمانی که تلاش نکنید، هرگز متوجه نخواهید شد.

علاوه بر کار در CK، اداره یک تجارت و وبلاگ نویس طبیعی مو، چگونه برای خود وقت پیدا می کنید؟

در حال حاضر، من می توانم همه چیز را متعادل نگه دارم. هنگامی که سفارشات کوکی ها شروع به کار می کنند، آن وقت است که همه چیز جالب می شود – و من شکایت نمی کنم!

کوکی های کرن بری بلغور جو دوسر

چیز دیگری که دوست دارید به اشتراک بگذارید؟

علاقه شما هر چه که باشد، هیچ وقت برای دنبال کردن آن دیر نیست. این اتفاق بیفتد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور