Bybit Web3 و BGA با SocialPlus Hackathon برای تقویت نوآوری Web3 همکاری می کنند

Bybit Web3 و Blockchain for Good Alliance (BGA) همکاری های راهبردی و اجتماعی خود را با هکاتون SocialPlus اعلام کردند. هدف این مشارکت، استفاده از فناوری‌های بلاک چین و هوش مصنوعی برای تسهیل نوآوری، اشتراک دانش و همکاری در اکوسیستم‌های DeBox و Web3 است.

هکاتون SocialPlus، یک رویداد مجازی که از امروز شروع می‌شود و تا سپتامبر ادامه دارد، فرصتی را برای افراد فراهم می‌کند تا مهارت‌های خود را به نمایش بگذارند و در توسعه اکوسیستم Web3 مشارکت کنند. شرکت کنندگان در سه مسیر رقابت خواهند کرد: پلتفرم باز DeBox – مسیر بازار ربات، پلتفرم باز DeBox – مسیر بازار DAPP و Blockchain for Good Track (BGA). فینالیست‌ها برای دریافت جوایز 30000 دلاری، NFT‌های ویژه و پاداش‌های امتیاز BGA رقابت خواهند کرد.

Emily Bao، بشارت دهنده Bybit Web3 گفت: “Bybit متعهد به حمایت از رشد پروژه ها از طریق Blockchain for Good Alliance است. همکاری ما با هکاتون SocialPlus نشان دهنده تعهد ما به ایجاد نوآوری در اکوسیستم Web3 است.” ما مشتاقانه منتظر دیدن پروژه‌های خلاقانه و متحول هستیم که از این هکاتون بیرون می‌آیند و به جهانی غیرمتمرکز و فراگیر کمک می‌کنند.»

Bybit Web3 در زمینه شفافیت در دنیای غیرمتمرکز پیشتاز است، با هدف…

Source link