خرید انبوه هاست برای چندین وب سایت ✅ PBN LTD

دلایل زیادی وجود دارد که چرا مشتریان باید بتوانند خرید هاست انبوه حساب ها. ما یکی از این شرکت‌ها هستیم که در خرید هاست انبوه برای هر نیاز شما تخصص داریم.

نوع مصرف کنندگانی که به چنین میزبانی نیاز دارند. معمولا می خواهند میزبان چندین وب سایت و به دنبال راهی مقرون به صرفه برای انجام این کار هستند. علاوه بر این، خرید عمده ارائه دهندگان هاست یک کنترل پنل برای مدیریت تمام وب سایت های خود در یک رابط آسان ارائه دهید. یکنواخت کردنش مدیریت چندین وب سایت برای شما آسان تر است.

اکثر شرکت های هاستینگ انبوه خرید می کنند ویژگی ها را کاهش می دهند. تا قیمت آنها برای شما جذاب تر شود. علاوه بر این، اجرای بسیاری از وب‌سایت‌های مختلف را بسیار بادوام‌تر می‌کند. تست ها را انجام دهید یا چیزهای جدید را بدون نیاز به پرداخت هزینه های سنگین برای آن امتحان کنید. نقطه ضعف بیشتر این خدمات میزبانی انبوه. آیا آنها از سرورهای ارزان قیمت بیش از حد استفاده می کنند تا بتوانند قیمت خود را کاهش دهند؟ اغلب، آنها منابع شما را نیز محدود می کنند. پهنای باند کم و محدودیت فضای دیسک، می تواند اجرای کارآمد وب سایت های شما را غیرممکن کند. به خصوص که با گذشت زمان شروع به رشد می کنند و شما پست ها و صفحات جدیدی با تصاویر و غیره روی آنها اضافه می کنید. یک سایت با ترافیک خوب شروع به جریان می کند و شما به دلیل بیش از حد مجاز پهنای باند آفلاین هستید.

ممکن است فکر کنید که این موارد هرگز در وب سایت شما اعمال نمی شود. اما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از افراد درست مثل شما در دراز مدت با آن اشتباه می کنند. بنابراین هنگامی که به دنبال خرید میزبانی انبوه هستید، بهتر است از مراجعه به یک ارائه دهنده اطمینان حاصل کنید. که از همان ابتدا میزبانی وب سایت انبوه نامحدود را ارائه می دهد. یا حداقل یک گزینه خوب برای ارتقا در صورت نیاز.

اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایا و معایب هاست خرید انبوه سنتی به طور کلی بیندازیم.

صعودی

 1. قیمت های پایین
 2. امکان مدیریت چندین وب سایت از یک کنترل پنل.

معایب

 1. بارگذاری بیش از حد سرورهای غیرقابل اعتماد
 2. منابع به شدت محدود شده مانند پهنای باند و فضای دیسک
 3. اکثرا از زمان کار ضعیف رنج می برند
 4. بسیاری از ویژگی های میزبانی استاندارد برای صرفه جویی در هزینه حذف شده اند.
 5. عدم توانایی در گسترش منابع در هر سایت
 6. محدودیت در آپلود
 7. محدودیت در استفاده از افزونه
 8. بدون پشتیبان گیری از وب سایت
 9. به هیچ وجه قابلیت ایمیل وجود ندارد.

بهترین ارائه دهنده هاست خرید انبوه

در اینجا در PBN.LTD ما میزبانی برای چندین وب سایت وردپرسی به مشتری خود ارائه می دهیم. نه تنها ما آن را در پایین ترین قیمت ها. اما وقتی صحبت از مشخصات و ویژگی‌ها به میان می‌آید، هیچ گوشه‌ای را کوتاه نمی‌کنیم. ما هستیم بهترین جایگزین برای خرید هاست انبوه در دسترس خود خواهید یافت.

اگر به دنبال میزبانی چندین وب سایت وردپرس برای PBN، SEO یا سایر نیازها هستید. سپس به آنچه راه حل خرید عمده میزبانی ما می تواند به شما ارائه دهد نگاه کنید.

 • تحت سرورهای بارگذاری شده
 • سرعت بارگذاری سریع سایت
 • پهنای باند و فضای دیسک کاملا نامحدود
 • داشبورد مدیریت مرکزی برای مدیریت تمام وب سایت های شما.
 • هیچ ردپایی بین وب سایت یا شبکه شما وجود ندارد
 • فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی تضمین می کند که وب سایت شما بدون مشکل میزبانی می شود
 • استقرار فوری CMS وردپرس.
 • پایین ترین قیمت ها در بخش خرید عمده هاست.
 • سرورهای قابل اعتماد با آپتایم 99.9 یا بیشتر.
 • هیچ محدودیتی برای افزونه هایی که می توانید استفاده کنید وجود ندارد
 • پشتیبان گیری رایگان روزانه
 • دسترسی کامل به PHPMyAdmin
 • مدیریت فایل کامل
 • ایمیل از فرم های شما به ایمیل مشخص شده شما هدایت می شود.

از لیست بالا، می توانید خودتان ببینید که PBN.LTD نه تنها این موارد را ارائه می دهد راه حل های میزبانی با کمترین قیمت برای چندین وب سایت. اما ما به شما می دهیم امکانات بیشتر و محدودیت کمتر برای این! ما را به انتخاب شماره یک برای هر کسی که نیاز به خرید انبوه هاست برای وب سایت های وردپرس و پروژه های متصل خود دارد تبدیل می کند. اگر نیاز به هاست انبوه دارید، از شما استقبال می کنیم که ما را به مدت 14 روز کاملا رایگان آزمایش کنید..

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.