کروم‌بوک‌های جدید با در نظر گرفتن پایداری ساخته شده‌اند

راه‌های بیشتر برای پایدار ماندن با Chromebook

کروم‌بوک‌ها در مصرف انرژی کارآمد هستند و با شارژ کامل تا ۱۲ ساعت عمر باتری را ارائه می‌کنند. آنها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که دوام بیاورند، با به روز رسانی های خودکار تا هشت سال که عملکرد سریع و ایمن را حفظ می کند. و همه برنامه‌های Google که روی آن اجرا می‌شوند – مانند Drive، Photos و Gmail – روی Google Cloud، تمیزترین ابر در صنعت، کار می‌کنند.

همچنین اشتراک‌گذاری Chromebook با چندین عضو خانواده آسان است تا بتوانید تعداد دستگاه‌های موجود در خانه خود را محدود کنید. می‌توانید چندین نمایه را در یک Chromebook اضافه کنید – که فایل‌ها، برنامه‌ها و تنظیمات هر فرد را از هم جدا نگه می‌دارد – تا دستگاه خود را به شکلی که دوست دارید شخصی کنید، حتی زمانی که به اشتراک گذاشته شده است.

هنوز Chromebook ندارید؟ دستگاه موجود خود را با ChromeOS Flex مدرن کنید. سیستم عامل ابری، سریع و ایمن برای رایانه های شخصی و مک، مزایای متمرکز بر پایداری ChromeOS را بدون هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می دهد.

و هنگامی که آماده رها کردن Chromebook قدیمی خود هستید، بازیافت ایمن آنها را آسانتر کرده ایم. برای یافتن سرویس‌های تأیید شده‌ای که می‌توانند لپ‌تاپ شما را برای شما بازیافت کنند، به سادگی «بازیافت الکترونیک نزدیک من» را در Google جستجو کنید.