Building in Public: Lessons from My First Twitch Streams

چند ماه پیش قدم بعدی را در به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با مخاطبان وسیع تری برداشتم. من شروع به پخش زنده فعالیت های خود در سیستم عامل هایی مانند Twitch و Kick کردم.

انگیزه این تصمیم ناشی از ارائه چارلی کاپینگر بود که بر مفهوم “ساخت عمومی در Twitch” در جامعه Small Bets تاکید کرد. شیفته رویکرد او شدم و پس از کاوش در کانالش، الهام گرفتم که آن را امتحان کنم.

ثابت شد که راه‌اندازی استریم Twitch من فرآیندی پیچیده‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌شد، شامل ملاحظاتی مانند راه‌اندازی میکروفون، انتخاب برنامه پخش جریانی مناسب و تنظیم برنامه است. من قصد دارم در پست‌های آینده عمیق‌تر با این جنبه‌های فنی آشنا شوم و بینش‌ها و نکاتی را برای علاقه‌مندان به اشتراک بگذارم.

برای استریم افتتاحیه‌ام، بازی ویدیویی Palworld را انتخاب کردم که یادآور پوکمون است اما با پیچ و تاب منحصربه‌فردی که شامل تفنگ است. در حالی که اعصاب اولیه وجود داشت، زمانی که در جریان غوطه ور بود، آگاهی از زنده بودن در دوربین از بین رفت. نکته مهم از اولین روز پخش من دریافت یک “حمله” ناگهانی در کانال من بود، با حدود 20 نفر که برای تبلیغ محتوای من به چت پر جنب و جوش پیوستند و درگیر شدند.

در روز دوم، تصمیم گرفتم با پخش جریانی خودم به عنوان یک دانشجو، جنبه متفاوتی از زندگی ام را به اشتراک بگذارم. من دوست دارم یاد بگیرم و این عالی بود…

Source link