با ناوبری صوتی Biz Jargon، زبان اداری خود را تقویت کنید

با پایان یافتن روزهای آفتابی تابستان، زمان آن فرا رسیده است که پاسخ ایمیل خارج از دفتر خود را حذف کنید، صفحه کلید خود را پاک کنید و به کار خود بازگردید. Waze اینجاست تا به شما کمک کند تا به زبان اداری خود – خوب، خنده دار و مضحک – کمک کند. جدیدترین تجربه Waze با الهام از دفاتر در همه جا (هم مجازی و هم فیزیکی)، افرادی را که همه ما می‌توانیم در محل کار تبدیل کنیم، سرگرم‌کننده می‌کند – ماشین‌های مخفف، طوطی‌سازی، طوطی‌سازی و عبارات خاص.

از امروز در Waze، می‌توانید «Biz Jargon» را به عنوان ناوبری صوتی خود برای برخی موارد مرتبط تنظیم کنید. (شاید هم قابل ارتباط) وقتی می شنوید می خندد: «یک دور بزن: یا چیزی که من می نامم «دور زدن به عقب» یا «متاسفم، خاموش بودم، آیا منتظر کسی هستیم؟»

زمانی که بین مولد، غیرمولد، همه مشاغل یا کسب و کار معمولی انتخاب می کنید، حالت زمان کسب و کار خود را انتخاب کنید. و فراموش نکنید که وسیله نقلیه خود را به یک هواپیمای کاغذی به‌روزرسانی کنید – که به عنوان یادداشت Interoffice ما شناخته می‌شود – تا حال و هوای کامل دفتر را تنظیم کنید.

تجربه Biz Jargon را با بازدید از Waze یا کلیک کردن بر روی “My Waze” در برنامه Waze خود فعال کنید و روی بنر “Drive with Biz Jargon” ضربه بزنید تا فعال شود. در سراسر جهان، به زبان انگلیسی (ایالات متحده و بریتانیا) و فرانسوی، برای مدت زمان محدود در دسترس است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  رشد جدید با مربیان دیجیتالی Google برای مشاغل کوچک