Broadcom به دنبال تایید اتحادیه اروپا برای خرید VMware 61 میلیارد دلاری است | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — پیشنهاد Broadcom Inc برای تصاحب 61 میلیارد دلاری شرکت رایانش ابری VMware Inc. برای تایید ضد انحصار به اتحادیه اروپا اعلام شد، در اقدامی لازم برای امضای یکی از بزرگترین قراردادهای فناوری در تاریخ.

پس از ماه‌ها بحث اولیه با ناظر ادغام اتحادیه اروپا، برادکام روز سه‌شنبه به‌طور رسمی به دنبال تاییدیه خرید بود. تنظیم‌کننده‌ها مهلتی را تا 20 دسامبر تعیین می‌کنند تا آن را پاک کنند یا بازبینی عمیقی را باز کنند که می‌تواند این فرآیند را حدود 90 روز کاری دیگر به طول بینجامد.

برادکام گفت: “ما مطمئن هستیم که این قرارداد هیچ مشکل رقابتی ایجاد نمی کند و مشتاقانه منتظر همکاری با کمیسیون اروپا در طول این فرآیند هستیم.” و اضافه کرد که انتظار دارد این قرارداد در سال مالی 2023 تکمیل شود.

این معامله بزرگ‌ترین تصاحب یک سازنده نیمه‌رسانا را نشان می‌دهد و ولگردی و ولگردی برای خرید هاک تان، مدیر اجرایی Broadcom، که یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین شرکت‌ها را در صنعت ساخته است، گسترش می‌دهد. VMware پیشنهادات نرم افزاری Broadcom را تقویت می کند – بخش کلیدی استراتژی Tan در سال های اخیر. او در سال 2018 شرکت سازنده نرم افزار CA Technologies و تجارت امنیت سازمانی Symantec Corp را در سال 2019 خریداری کرد.

جنیفر ری، تحلیلگر بلومبرگ اینتلیجنس، پیش از این اطلاعیه گفت: «آنها بیشتر احتمال دارد که بررسی عمیقی از سوی کمیسیون اروپا دریافت نکنند، اگرچه من فکر می‌کنم که این توافق احتمالاً می‌تواند انجام شود».

او گفت ممکن است این نگرانی وجود داشته باشد که این معامله به Broadcom قدرت بیشتری برای استفاده از سبد محصولات خود و درخواست شرایط مطلوب یا انحصار با مشتریان و رقبای نامطلوب از طریق بسته‌بندی محصولات یا خدمات داشته باشد.

مطالب پیشنهادی  پیمایش در ابر: نحوه انتخاب ارائه دهنده مناسب | دانش مرکز داده

چنین نگرانی‌هایی می‌تواند باعث بررسی گسترده اتحادیه اروپا شود و ممکن است نیاز به درمان‌های رفتاری از سوی شرکت‌ها داشته باشد.

ری گفت: کمیسیون “به نظر می رسد این روزها هنوز هم مایل به پذیرش این نوع امتیازات است، اگرچه ایالات متحده کمتر متمایل به حل و فصل هایی است که فقط شامل شرایط رفتاری و نه ساختاری باشد.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور