دبی واینستین در گوگل بریتانیا و آینده فناوری بریتانیا

در بازگشت به بریتانیا پس از شش سال کار در دفتر مرکزی Google Bay Area، فوراً یادم می‌آید که چگونه قرن‌ها سنت دیرینه – از نام خیابان‌ها تا معماری – به‌طور یکپارچه با مدرنیته‌ای که بریتانیا برای آن در هم آمیخته است. نیز شناخته شده است.

این کشور یک خانه پررونق برای صنایع خلاق و تبلیغات، یک مرکز جهانی برتری دانشگاهی و یک نیروگاه مالی است که به دلیل تاریخ طولانی نوآوری خود مشهور است. به همین دلیل است که بسیار هیجان زده هستم که به زادگاه مخترع شبکه جهانی وب، رهبری Google UK، در حالی که با مشاغل، مصرف کنندگان و دولت کار می کنیم تا به همه کمک کنیم از فناوری برای دستیابی به جاه طلبی های خود استفاده کنند، هیجان زده هستم.

در حالی که من به تازگی اولین هفته خود را در راس عملیات Google در بریتانیا و ایرلند به پایان رسانده ام، از بسیاری جهات، این یک بازگشت به خانه است. من لندن را برای بیشتر عمرم “خانه” می نامیدم – در دوران کودکی در دهه 1980، خیلی قبل از اینکه کسی حتی اینترنت دایل آپ داشته باشد، زمانی که واکمن سونی بود که موسیقی را به “موبایل” تبدیل کرد. من همچنین مفتخرم که تقریباً یک دهه در Google کار کرده‌ام. در سال 2014، درست پس از ورود Deepmind به خانواده Google، به این شرکت پیوستم – نقطه عطف مهمی در محور ما برای تبدیل شدن به اولین سازمان هوش مصنوعی.

در آن زمان، قدرت گوگل و فناوری را برای بهبود زندگی مردم و ایجاد کسب‌وکارهایی که به اقتصادهای سراسر جهان کمک می‌کنند، از نزدیک دیدم. در سال 2020، کشف موفقیت آمیز DeepMind با AlphaFold به این معنی بود که ما می توانستیم مدل های سه بعدی ساختارهای پروتئینی را برای اولین بار با دقت پیش بینی کنیم – تحقیقات را در تقریباً هر زمینه ای از زیست شناسی تسریع می کنیم. در همان سال، ابزارهای جستجو و تبلیغات گوگل به پشتیبانی از حدود 55 میلیارد پوند فعالیت اقتصادی برای بیش از 700000 کسب و کار در بریتانیا کمک کرد، که 17 میلیارد پوند آن مربوط به مشاغلی بود که قبلاً هرگز به صورت آنلاین فروش نکرده بودند.

مطالب پیشنهادی  بولتن برچسب: Q4 2022

اینجا در بریتانیا، تیم‌های مهندسی، بازاریابی و فروش محلی ما با همکاری همکاران در ایالات متحده و سراسر جهان برای توسعه محصولات مفید از جمله جستجو، دستگاه‌های Pixel و نمایه کسب‌وکار Google که در سراسر جهان استفاده می‌شوند، کار می‌کنند. من مشتاقانه منتظر کار با این تیم‌ها هستم زیرا آنها مرزهای جدید فناوری را کشف می‌کنند و محصولات و خدماتی را ایجاد می‌کنند که زندگی مردم را بهبود می‌بخشد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور