با Pixel و FA طرفداران فوتبال را به بازی نزدیکتر می کند

طرفدار فوتبال بودن در سال 2023 با آنچه که بود، حتی چند سال پیش بسیار متفاوت است. هواداران فوتبال مدرن امروزی مسابقات را در حال حرکت پخش می کنند، تاکتیک ها را در رسانه های اجتماعی شکست می دهند، یا حتی از حقه ها، شعارها و جشن های خود در یک زمین پنج نفره فیلم می گیرند.

این امر باعث می‌شود تلفن‌ها به بخشی ضروری از تجربه طرفداران تبدیل شوند، به همین دلیل است که Google Pixel از اعلام همکاری چند ساله جدید با اتحادیه فوتبال به عنوان شریک رسمی تلفن همراه و ایرباد خوشحال است. همراه با تیم‌های بزرگسالان مردان و زنان انگلیس، می‌خواهیم به طرفداران کمک کنیم تا به بازی مورد علاقه‌شان نزدیک‌تر شوند.

اگر می خواهید تمام فوتبال انگلیس را تحت تأثیر قرار دهید، طبق تعریف هیچ شریکی بهتر از اتحادیه فوتبال انگلیس وجود ندارد. تیم‌های ملی انگلیس – مردان و زنان – نه تنها هواداران، بلکه جامعه‌ای را که شبیه هیچ‌کس دیگری نیست متحد می‌کنند. تورنمنت های بین المللی رویدادهای نادری هستند که نه تنها طرفداران فوتبال را جذب می کنند، بلکه خانواده ها و دوستان را دور هم جمع می کنند.

دوربین Pixel ما و فناوری مجهز به هوش مصنوعی کلیدی برای ارائه دیدگاه‌های تازه به طرفداران از بازیکنان مورد علاقه‌شان خواهد بود. “Pitchside، ارائه شده توسط Pixel”، مجموعه جدیدی که در کانال های اجتماعی تیم های انگلیس ظاهر می شود، شما را مستقیماً به قلب اکشن می برد. در کنار داستان‌هایی که توسط طرفداران هدایت می‌شوند، نشان می‌دهند که روزهای بازی انگلیس چه تجربه‌ای جادویی دارند. ستاره شیر، لورن جیمز، همچنین در تابستان امسال در کمپین ما در بریتانیا “Football on Pixel” حضور خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی  با هکرهایی آشنا شوید که شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارند

بخش جدایی ناپذیر این همکاری کمک به افزایش بیشتر دیده شدن فوتبال زنان با ارائه محتوای بیشتر و با کیفیت بالاتر فوتبال زنان با هدف الهام بخشیدن به دختران و زنان بیشتر برای مشارکت در این ورزش خواهد بود. و به پیشبرد بازی کمک کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور