آوردن هنر به خیابان ها با افسانه های پاپ BTS

9 ژوئیه یک روز ویژه برای طرفداران نمادهای پاپ قرن بیست و یکم BTS است. این روز تولد ARMY (نماینده شایان ستایش MC of Youth) است – یک گروه هواداران رو به رشد که به گروه اختصاص داده شده است. برای کمک به جشن گرفتن این مناسبت، Google Arts & Culture یک همکاری منحصر به فرد با BTS راه اندازی می کند: BTS x Street Galleries.

این همکاری طرفداران را به گشت و گذار در شهرها و ساختمان هایی که خاطرات ویژه ای برای BTS دارند، از سازمان ملل متحد در شهر نیویورک تا ساختمان Chunggu در سئول، جایی که داستان های BTS از آنجا آغاز شد، می برد. در هر یک از این مکان‌ها، طرفداران می‌توانند گالری خیابانی خود را با آثار هنری که توسط گروه، بر اساس ارزش‌هایی که به قلبشان نزدیک است، در کنار عکس‌ها و خلاقیت‌های انحصاری RM، Jin، SUGA، j-hope، ایجاد کنند. وی، جیمین، جونگ کوک.

پل زدن هنر و فرهنگ پاپ، BTS x Street Galleries طیف وسیعی از آثار هنری، از «کوزه‌های ماه» کره‌ای قرن هجدهم تا نقاشی‌های کاراواجو را برای مخاطبان گسترده‌تری به ارمغان می‌آورد. این همچنین فرصتی برای طرفداران است تا رابطه خود را با گروه، هنر مورد علاقه خود و مکان هایی که در داستان BTS اهمیت زیادی دارند، شخصی سازی کنند.

چه نقاشی مورد علاقه j-hope را در ساختمان سازمان ملل قرار دهید، چه در حال مانور دادن یکی از طراحی های خود SUGA در تئاتر دالبی در لس آنجلس، در گفتگوی گسترده تری درباره هنر شرکت خواهید کرد. ، فضای عمومی و جامعه. با این حال، در این مورد، این تجربه ای است که با همکاری مؤسسات فرهنگی از سراسر جهان با فناوری Google Street View امکان پذیر شده است.

مطالب پیشنهادی  سه به‌روزرسانی جدید Maps برای کمک به برنامه‌ریزی ماجراجویی بعدی شما

گوگل و یوتیوب جشن های روز ارتش را یک قدم جلوتر با سرگرمی بیشتر برده اند. فقط BTS را جستجو کنید و روی بالون بنفش کلیک کنید تا چند پیام خاص از اعضای گروه مورد علاقه خود را بشنوید. علاوه بر این، BTS از یک تیزر ویدیویی رونمایی کرد که تاریخ انتشار #MyBTStory را در 13 ژوئیه اعلام کرد. سال ها.

آماده برای کاوش BTS x Street Galleries و در مورد آثار هنری مورد علاقه گروه یاد بگیرید؟ فوراً به g.co/BTSstreetgalleries بروید. BTS x Street Galleries.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور