Boycott RobinHood: بررسی برنامه های تجاری – CakeDeFi Vs. WeBull Vs. ایستگاه تجارت

عکس پروفایل نویسنده

@جولیانوسپدکتر جولیان هاوس

CakeDeFi و I-Unlimited ، نویسنده پرفروش ، سخنران اصلی ، پزشک پزشکی ، ورزشکار

آنچه در حال حاضر در بازارهای مالی اتفاق می افتد تاریخی است: انبوهی از سرمایه گذاران کوچک صندوق های تامینی میلیارد دلاری را به زانو در می آورند که به طور معمول از ضرر این سرمایه گذاران خرده سود می برند.

در این روند ، بسیاری از آنها از برنامه تجاری محبوب Robinhood استفاده کردند ، تا اینکه خرید سهام را به حالت تعلیق درآورد اما اجازه داد که فروش ادامه یابد – بنابراین از صندوق های حفاظت محافظت می شود. یک مورد واضح از دستکاری بازار.

در این مقاله ، ما می خواهیم 3 گزینه برتر Robinhood را که ثابت کرده اند بی طرفانه هستند و به شما امکان می دهند با خیال راحت و بدون دستکاری سرمایه گذاری کنید ، ارائه دهیم.

1. کیک DeFi

واقعیت این است: حتی اگر Robinhood داوطلبانه معاملات سهام GameStop ، AMC & Co. را برای مدت زمان نامعلومی متوقف کرد ، سیستم عامل های سرمایه گذاری سنتی معمولاً مجبور می شوند سهام خاص را در زمان نوسانات بسیار زیاد محدود کنند. حتی سیستم عامل های معروف eToro ، WeBull و Trade Republic مجبور شدند معاملات را برای مدت کوتاهی متوقف کنند.

به عنوان مثال ، تیم اقتصادی جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، می گوید كه او از نزدیك اوضاع را زیر نظر دارد و رئیس بزرگترین بورس اوراق بهادار آمریكا Nasdaq ، آدنا فریدمن ، گفت كه تنظیم كنندگان باید رسانه های اجتماعی را نظارت كنند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  قوانین YARA به صورت خلاصه