هدفون‌های Bose QuietComfort II برای مقابله با جدیدترین گوشی‌های اپل وارد بازار شدند

اپل ممکن است امروز با خود در کانون توجه قرار گرفته باشد دور از رویداد، اما این مانع از ورود Bose به افشاگری‌های جدید نمی‌شود. با توجه به AirPods Pro 2 که به زودی معرفی می شود، هدفون های جدید QuietComfort II از Bose با ANC بهبودیافته، صدای شخصی سازی شده و فرم فاکتور به میزان قابل توجهی کوچکتر ارائه می شود که اکنون برای پیش سفارش آماده شده است.

هدفون Bose QuietComfort II

Bose که به عنوان جانشین ایربادهای اصلی QuietComfort در سال 2020 که برای مقابله با اولین AirPods Pro اپل راه اندازی شد، امروز بازگشته است تا با جفت نسل دوم جدید خود دوباره کل نمایشگاه را اجرا کند.

با شروع طراحی، Bose آن را با یک ساختار کاملاً تازه‌سازی شده ترکیب می‌کند که یک سوم کوچک‌تر از جفت اصلی است در حالی که وزن آن کمتر از یک چهارم اونس است. هنوز یک طراحی داخل گوش وجود دارد که در این مورد با یک پالت تازه از گوشواره های قابل تعویض پشتیبانی می شود. داخل جعبه یک کیت فیت موجود است که به شما کمک می کند راحت ترین ترکیب را پیدا کنید.

در حالی که Bose ما را از مدت زمان ماندگاری باتری نمی‌داند، اما می‌گوید که می‌توانیم عملکردی مشابه با جفت نسل قبلی داشته باشیم. این به نفع جوانه های کوچکتر و همچنین کیف شارژ همراه است که اکنون 40 درصد کوچکتر از دفعه قبل است.

در بخش صوتی، Bose تمام تجربه را حول فناوری جدید کالیبراسیون صدای CustomTune خود متمرکز کرده است. هر بار که هدفون‌های هدفون را از قاب آن جدا می‌کنید و آن‌ها را برای گوش دادن در آن قرار می‌دهید، صدایی که Bose آن را اهنگ اختصاصی می‌نامد پخش می‌شود و سپس توسط میکروفون داخلی گوش داده می‌شود تا پاسخ صوتی گوش شما اندازه‌گیری شود. این یک رویکرد مشابه با نحوه عملکرد حذف نویز فعال است، اما به منظور تطبیق دادن تجربه به سمت عملکرد صوتی شخصی‌تر استفاده می‌شود.

وقتی صحبت از این شد، Bose البته از آخرین بار فناوری ANC را حمل می‌کند و از همان لمس CustomTune استفاده می‌کند تا آنچه را که می‌توانید انتظار شنیدن داشته باشید، افزایش دهد. یا در این مورد چیزی که نخواهید شنید. Bose همچنین با دوبرابر کردن حالت شفافیت هدفون‌های جدید QuietComfort II به لطف گنجانده‌ای به نام ActiveSense، صفحه دیگری از کتاب بازی اپل را برداشته است. این کار، فناوری Aware Mode را بهبود می‌بخشد و سطح ANC را تنظیم می‌کند تا مطمئن شوید که می‌توانید صداهای مهم محیط را بشنوید و در عین حال صدای پس‌زمینه را مسدود کنید.

هدفون جدید Bose QuietComfort Earbuds II که اواخر این ماه در 15 سپتامبر عرضه می شود، با 299 دلار برچسب قیمت پیش‌سفارش‌ها امروز مستقیماً از Bose انجام می‌شود و فقط سبک مشکی سه‌گانه در زمان عرضه در دسترس است. سپس در اواخر سال، این شرکت یک رنگ جدید Soapstone را با همان نرخ رونمایی خواهد کرد.

امروز صبح فرصت کوتاهی داشتیم تا هدفون‌های جدید Bose را امتحان کنیم، که می‌توانید آن‌ها را در گالری زیر مشاهده کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور