Bluehost ایجاد کننده وب سایت وردپرس با هوش مصنوعی را راه اندازی کرد

Bluehost یک Website Creator با هوش مصنوعی راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان می‌دهد به سرعت وب‌سایت‌های حرفه‌ای ایجاد کنند، تکاملی از کلیک و ساخت وب‌سایت‌ساز که ایجاد یک وب‌سایت وردپرس را برای هر کسی آسان می‌کند و از قدرت و آزادی جامعه منبع باز بهره می‌برد.

اهمیت معنای این کار برای کسب و کارها و آژانس ها را نمی توان اغراق کرد زیرا به آژانس ها اجازه می دهد ایجاد سایت وردپرس را مقیاس کنند و توانایی ایجاد سایت های حرفه ای وردپرس را تقریباً در دسترس همه قرار می دهد.

ایجاد وب سایت را نقطه و کلیک کنید

Bluehost یک تجربه ساخت وب‌سایت آسان را ارائه می‌دهد که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس، ایجاد سایت با نقطه و کلیک را آسان می‌کند. قلب این سیستم WonderSuite نام دارد.

WonderSuite از اجزای متعددی تشکیل شده است، مانند یک رابط کاربری که کاربر را در فرآیند ایجاد سایت با یک سری سوالات که به عنوان بخشی از فرآیند ایجاد سایت استفاده می شود، راهنمایی می کند. همچنین یک کتابخانه از الگوها، الگوها و یک سبد خرید آسان برای پیکربندی وجود دارد، که اساساً تمام بلوک‌های سازنده برای ایجاد یک سایت و انجام سریع و آسان تجارت آنلاین است.

قابلیت جدید AI Website Creator جدیدترین افزوده شده به سایت ساز WonderSuite است.

وب سایت ساز هوش مصنوعی

سازنده وب سایت هوش مصنوعی تکامل طبیعی فرآیند ایجاد سایت نقطه و کلیک است. به جای حرکت مکان نما بر روی صفحه، راه جدید ساخت یک وب سایت با هوش مصنوعی است که به عنوان یک طراح عمل می کند که به نیازهای وب سایت کاربر پاسخ می دهد.

هوش مصنوعی سوالاتی می پرسد و شروع به ساخت وب سایت با استفاده از مولفه ها و افزونه های متن باز وردپرس می کند. فونت‌ها، طرح‌های رنگی حرفه‌ای و پلاگین‌ها همگی در صورت نیاز و کاملاً خودکار نصب می‌شوند. کاربران همچنین می‌توانند گزینه‌های تولید شده سفارشی را برای استفاده در آینده ذخیره کنند که باید برای آژانس‌هایی که نیاز به مقیاس ساختن وب‌سایت مشتری دارند مفید باشد.

اد جی، رئیس نیوفولد دیجیتال، شرکت مادر Bluehost، اظهار داشت:

کارآیی و سهولت چیزی است که کارآفرینان و متخصصان وردپرس به آن نیاز دارند و تیم ما در Bluehost برای ارائه این موارد ضروری به همه کاربران وردپرس در سراسر جهان اختصاص یافته است. با AI Website Creator، هر کاربری می تواند به موتور هوش مصنوعی Bluehost اعتماد کند تا وب سایت شخصی خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کند. پس از پاسخ به چند سوال ساده، الگوریتم هوش مصنوعی ما از تجربه، ویژگی‌ها و فناوری پیشرو وردپرس، از جمله تمام جنبه‌های WonderSuite، برای پیش‌بینی نیازهای وب‌سایت و اطمینان از نتایج با کیفیت بالا استفاده می‌کند.

خالق وب سایت هوش مصنوعی چندین گزینه وب سایت کاملاً کاربردی، سفارشی و قابل تنظیم را به کاربران ارائه می دهد که مسیری قدرتمند اما انعطاف پذیر به جلو ارائه می دهد. حتی تصاویر و محتوایی را هم تراز با ورودی مختصر کاربر تولید می‌کند و وب‌سایت را سریع‌تر می‌کند و آماده راه‌اندازی می‌شود.»

آینده ایجاد وب سایت

خالق سایت هوش مصنوعی ابتکاری Bluehost آینده ای را نشان می دهد که چگونه مشاغل آنلاین می شوند و چگونه کارآفرینانی که به مشتریان خدمات ارائه می دهند می توانند ایجاد سایت را ساده کرده و تجارت خود را با وردپرس گسترش دهند.

درباره ایجاد کننده وب سایت هوش مصنوعی جدید Bluehost بیشتر بخوانید:

وردپرس با هوش مصنوعی فوق العاده ساخته شده است

تصویر ویژه توسط Shutterstock/Simple Line

Source link