Blockchain Life 2020 در مسکو: یک خلاصه

عکس پروفایل نویسنده

@ایلیشکاایلی رومانوف

با الهام از بلاکچین و AR. کارآفرین. موسس آژانس های بازاریابی Cryptonius.com & ARzilla.io

در تاریخ 21 تا 22 اکتبر ، مسکو میزبان پنجمین مجمع بین المللی Blockchain Life بود. با 4000 شرکت کننده و 50 سخنران ، این رویداد به یکی از بزرگترین رویدادهای رمزنگاری زنده در سال 2020 تبدیل شد. من این فرصت را داشتم که در آنجا باشم و با سخنرانان ، برگزارکنندگان و مهمانان مصاحبه کنم تا ببینم شرکت در یک کنفرانس آفلاین در طی یک دوره پاندمی.

اعضای جامعه بلاکچین در مسکو جمع می شوند

Crypto به اندازه همه صنایع دیگر تحت تأثیر همه گیر Covid-19 قرار نگرفت ، اما ما یک چیز مهم را از دست دادیم: رویدادهای زنده بلاکچین. تقریباً همه کنفرانس های برنامه ریزی شده برای سال 2020 یا مجازی بودند ، به تعویق افتادند یا لغو شدند. این یک ضربه واقعی برای جامعه بود ، که بیشتر به شبکه متکی است به عنوان راهی برای اجرای پروژه ها و یافتن ایده های جدید.

به همین دلیل است که Blockchain Life در مسکو جایگاه ویژه ای در تقویم رمزنگاری امسال دارد. این یک رویداد واقعی و حضوری بود که در گنبد دوست داشتنی موسیقی رسانه برگزار شد. البته جو بسیار متفاوت با نسخه های قبلی بود. این رویداد اطمینان حاصل کرد که از ظرفیت کم ، استفاده از ماسک جهانی ، بررسی دما ، بطری های همه جا با ضدعفونی کننده دست و موارد دیگر پیروی کنید. اما عناصر اصلی …