Blockchain را در 60 دقیقه مطالعه کنید: دوره جدید آنلاین که توسط Blockdegree راه اندازی شده است

عکس پروفایل نویسنده

@درجه بلوکدرجه بلوک

Blockdegree.org یک دوره آنلاین بلاکچین + پلت فرم صدور گواهینامه در شبکه Blockchain ترکیبی XinFin XDC است.

Blockdegree – یکی از اعضای محترم شبکه اقدام Blockchain آموزش ایالات متحده – یک برنامه ویدیویی بنیادی Blockchain را راه اندازی کرده است – در 60 دقیقه Blockchain را مطالعه کنید. این یک برنامه بسیار سختگیرانه است که مخصوص همه طراحی شده است تا فقط در عرض یک ساعت همه چیز را در مورد فناوری بلاکچین و موارد استفاده از آن بیاموزد. این برنامه همچنین برای دانشجویان بدون سابقه کدگذاری مناسب است.

این دوره که به عنوان یک مجموعه ویدیویی جذاب تدوین شده است ، هدف آن این است که به متخصصان تجاری و علاقه مندان به فناوری بلاکچین درک کاملی از نحوه تعریف مجدد فناوری بلاکچین در جهان ، یک بار استفاده از پرونده ها و صنعت داشته باشد.

Blockdegree با خانم Soh Wan Wei ، بنیانگذار IKIGUIDE ، اولین پورتال آموزش بیت کوین و Blockchain سنگاپور ، در این زمینه همکاری کرد. خانم وان وی همچنین در حال حاضر به عنوان مدرس ارشد در Blockdegree مشغول به کار است.

“ما از اینکه فرصتی برای همکاری با خانم وان وی ، که چنین یک مربی پرشور بیت کوین و بلاکچین است ، هیجان زده هستیم. مطالعه Blockchain در 60 دقیقه یک برنامه فوق العاده قوی است که از مفاهیم اساسی فن آوری blockchain انقلابی عبور می کند. ما می خواهیم آموزش دهیم …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>