Blockchain از ماینرهای داده محافظت می کند اما همچنین یک ابزار مناسب برای داده کاوی است

عکس پروفایل نویسنده

@رمزنگاریرمزنگاری

Cryptogeek یک بستر بررسی مارک های مربوط به ارزهای رمزپایه است. Cryptogeek.info

قبل از کلیک روی “تأیید” ، چند بار در هفته جعبه “من شرایط و ضوابط را خوانده ام” در وب سایت علامت گذاری می کنید؟ و چند بار در واقع این شرایط را نخوانده اید؟ بعضی اوقات از سیستم عامل هایی که استفاده می کنید ایمیل دریافت می کنید که به شما می گوید سیستم عامل در حال تغییر شرایط است. آیا این ایمیل ها را می خوانید؟ آیا واقعاً می خواهید زندگی خود را با خواندن این اسناد طولانی با شرایط استفاده سپری کنید؟

به احتمال زیاد اگر این شرایط را بخوانید ، متوجه خواهید شد که شرکت هایی که خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند در واقع می خواهند چیزی در ازای آن به آنها بدهید. این شرکت ها اطلاعات چیزهایی را که شما به آنها توجه می کنید و برخی اطلاعات شخصی را نیز جمع آوری می کنند. خوب ، شما آزاد هستید که در مورد آن اطلاعات کسب کنید و تصمیم می گیرید که اگر نمی خواهید این داده ها را به اشتراک بگذارید ، از پلتفرمی که اکثر مردم استفاده می کنند استفاده نکنید. اینطور نیست؟ برای بسیاری از افراد ، این گزینه واقع بینانه نیست زیرا آنها می خواهند با بقیه جهان با استفاده از سیستم عامل های خاصی که این داده ها را جمع آوری می کنند تعامل داشته باشند.

جالبتر اینکه مردم گمان می کنند که گاهی اوقات سیستم عامل ها اطلاعات بیشتری را از آنچه که تصور می شود جمع می کنند. به عنوان مثال ، مدیر اجرایی اینستاگرام آدام ماسری مجبور شد ادعاهای مربوط به احتمال گوش دادن به اینستاگرام را دفع کند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور