با یک موزیک ویدیوی تعاملی، جمعه متعلق به سیاهان را خرید کنید

در طول دوران حرفه‌ای‌ام، توانستم بسیاری از علایقم را دنبال کنم، اما برخی از کارهایی که بیشتر به آن افتخار می‌کنم، سرمایه‌گذاری‌های تجاری من است: رکوردهای آشفته تا صلح، سرگرمی جهانی کارما و بنیاد لوداکریس. من همیشه اهمیت کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان و تأثیری که بر جوامع خود می‌گذارند را درک کرده‌ام و به حمایت از آنها افتخار می‌کنم.

جمعه متعلق به سیاه‌پوستان ابتکاری است که توسط Google با مشارکت Black Chambers، Inc. ایالات متحده برای جشن گرفتن و حمایت از کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان ایجاد شده است. آنها این کار را با تبدیل جمعه سیاه به جمعه سیاه انجام می دهند. اکنون در سومین سال فعالیت خود، من درگیر آن هستم تا همه را تشویق کنم که متعلق به سیاهپوستان خرید کنند.

هر روز که در حال جستجو هستید، خواه برای یک کسب و کار محلی باشد یا اگر به صورت آنلاین خرید می کنید، می توانید انتخاب کنید که از کسب و کارهای متعلق به سیاه پوستان جستجو و خرید کنید. تعداد مشاغل متعلق به سیاه پوستان حدود 30٪ بالاتر از سطح قبل از همه گیر است، که به شما امکان می دهد رستوران، کتابفروشی یا کت جدید مورد علاقه خود را پیدا کنید.

امسال با یک موزیک ویدیوی تعاملی که شما را در دنیای کسب و کارهای متعلق به سیاه‌پوستان می‌گذراند، این انتخاب‌ها را زنده می‌کنیم. این ویدیو قابل خرید است و من، فلو میلی، صاحبان کسب و کار و بیش از 100 محصول از بیش از 70 کسب و کار متعلق به سیاهپوستان را نشان می دهد. می‌توانید با انتخاب جستجوهای مختلف Google برای کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان تصمیم بگیرید که به کجا خواهیم رفت.

مطالب پیشنهادی  اکنون همه طرح‌های Google One دارای گزارش VPN و تاریک وب هستند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور