سرمایه گذاری مداوم ما در بنیانگذاران و سرمایه گذاران سیاه پوست

سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر بیشتر تحت رهبری سیاهان

کمبود تاریخی سرمایه‌گذاران سیاه‌پوست به سطح اندک بودجه در میان بنیان‌گذاران سیاه‌پوست کمک کرده است. سرمایه‌گذاران سیاه‌پوست به احتمال زیاد بنیان‌گذاران سیاه‌پوست را در شبکه‌های خود دارند و احتمالاً با مدل‌های کسب‌وکار خدمت‌رسان به جوامع سیاه‌پوست همدلی می‌کنند. با حمایت از سرمایه‌گذاران سیاه پوست، می‌توانیم دسترسی و تأثیر خود را افزایش دهیم.

در سال 2020، آلفابت 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر تحت رهبری سیاهان، استارت آپ ها و سازمان هایی که از کارآفرینان سیاه پوست حمایت می کنند، متعهد شد. سال گذشته، تیم ما در سراسر Alphabet به رهبری رهبران CapitalG، GV و Google 60 میلیون دلار سرمایه را به شش شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر تحت رهبری سیاهان و همچنین استارت‌آپ‌های سیاهپوست و سازمان‌های غیرانتفاعی که از کارآفرینی و تجارت سیاه‌پوستان حمایت می‌کنند اختصاص داد. این سرمایه گذاران علاوه بر سرمایه، آموزش، فناوری و جلسات مشاوره را از کارشناسان آلفابت و گوگل دریافت کردند. امروز، ما این خبر را به اشتراک می گذاریم که سرمایه باقیمانده را در تعدادی از سازمان های غیرانتفاعی و شرکت های سرمایه گذاری زیر رهبری سیاهان مستقر کرده ایم:

  • Black Tech Nation Ventures: یک صندوق مخاطره‌آمیز فناوری مستقر در پیتسبورگ که اکثریت آن متعلق به سیاه‌پوستان و اکثریت سرمایه‌گذاری‌های متنوع است و بر تولید ثروت برای بازارهای دست‌نخورده و کارآفرینان کم‌سرمایه‌گذاری متمرکز است.
  • Collide Capital: یک شرکت VC مستقر در لس‌آنجلس و نیویورک که 100% متعلق به سیاه‌پوستان است، با هدف آغاز دوره جدیدی از سرمایه‌گذاری خطرپذیر که در آن فرصت‌ها به سزاوارترین‌ها می‌رسد، نه ممتازترین‌ها. تیم Collide Capital با تکیه بر موفقیت 34 شرکت خود در ربع بالای Fund Zero، صندوق I را برای سرمایه گذاری روی بنیانگذارانی با تجربیات زنده، شجاعت و شهامت برای ایجاد راه حل هایی برای نسل بعدی، بسته است.
  • رز بتن: یک صندوق سرمایه‌گذاری مستقر در منطقه خلیج که بر استفاده از سرمایه مالی و اجتماعی برای ایجاد شرکت‌های استثنایی در مراحل اولیه و بستن شکاف‌ها برای استعدادهای کم‌نمایش متمرکز بود. بتن رز نیز طی تخصیص سرمایه قبلی که در سال گذشته اعلام شده بود، اعتبار دریافت کرد.
  • شرکای سرمایه موروثی: یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در آتلانتا که توسط تریستان واکر بنیانگذار-اپراتور و مدیر هیئت مدیره تأسیس شده است. هدف Heirloom همکاری با بنیان‌گذاران شرکت‌های مخرب و معنادار است که متعهد به توسعه محصولات و خدمات مرتبط فرهنگی هستند که زندگی را بهبود می‌بخشد و به نیازهای رنگین پوستان پاسخ می‌دهد.
  • سرنا ونچرز: یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقر در سانفرانسیسکو که از بنیان‌گذارانی حمایت می‌کند که دیدگاه‌ها و نوآوری‌هایشان زمینه بازی را برای همه انواع کارآفرینان فراهم می‌کند. Serena Ventures روی محصولات و ایده هایی سرمایه گذاری می کند که ارزش را برای سرمایه گذاران باز می کند، درهایی را برای بنیانگذاران و فرصت هایی را برای همه برای بهتر زندگی کردن.
  • سرمایه گذاری را به اشتراک بگذارید: یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در لس آنجلس که بر مدیریت عملکرد متمرکز است. Share Ventures یک استودیوی مخاطره‌آمیز است که زیرساخت‌هایی را برای کشف، اعتبارسنجی و مقیاس‌بندی مکرر شرکت‌های جدید ایجاد می‌کند.
  • شرکای سرمایه غیرت: Zeal که مقر آن در واشنگتن دی سی است، به عنوان یک امتیاز سرمایه گذاری در مراحل اولیه برای دسته بندی خاص عمل می کند که با تیم های مدیریتی استثنایی و متنوع همکاری می کند. آنها با استفاده از نظم و انضباط سرمایه‌گذاری مبتنی بر بازار که «سرمایه‌گذاری فراگیر» را ابداع کرد، در فناوری مالی و استارت‌آپ‌های آینده کاری که از فناوری برای کاهش شکاف‌های ثروت و مهارت‌ها استفاده می‌کنند، سرمایه‌گذاری می‌کنند.