Bitcoin Vs. وال استریت بیت کوین Reddit

عکس پروفایل نویسنده

@واکیکوین پیرا

کاوشگر علوم ، پزشکی ، فناوری ، غذا و دوچرخه سواری

جنبش سایفرپانک مردمی که بیت کوین را به دنیا آورد ، در نظر گرفته شده است که دلار BTC بتواند یک ارز قابل تحمل مقاوم در برابر سانسور و تغییرناپذیر باشد برای هر فرد روزمره.

بهترین پیشنهاد بیت کوین ، کمبود و تقاضای قابل درک آن است. با این حال ، این همان خصوصیاتی است که آن را به عنوان کالایی به ابزار دیگری از وال استریت تبدیل کرده است. در سال 2020 ، ما درباره بسیاری از م institutionsسسات وال استریت در حال پریدن روی واگن شنیدیم. طی یک دوره شش ماهه ، اسامی شناخته شده مانند Square ، Paypal ، Mass Mutual و اخیراً تسلا / ایلان ماسک خریدهای BTC خود را اعلام کردند. این اعلامیه های عمومی فقط یک هدف را ایجاد می کنند ، ایجاد انگیزه (ترس از دست دادن) و خرید بیشتر به منظور بالا بردن قیمت. مایکل سایلور از میکرو استراتژی احتمالاً یکی از بلندپروازترین مبشران در این فضا است. قابل توجه ، مایکل از مقررات دولتی طرفداری می کند و همچنین یکی از اولین کسانی است که جنبه های حفظ حریم خصوصی و مقاومت در برابر سانسور BTC را تقبیح می کند (1).

“از نظر من جای تعجب نیست که برخی از مروجین برجسته بیت کوین ، مانند مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، در تلاشند تا روایت را از” ارز “به” دارایی “تغییر دهند ، به نوعی سعی در جلوگیری از درگیری مستقیم با .. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>