Bitcoin Play PayPal تمایل تیز در Crypto-Adoption ایجاد می کند

عکس پروفایل نویسنده

@altfinsریچارد فتیکو

پیشکسوت وال استریت به پول عصر جدید تبدیل شد.

پایگاه کاربری پی پال می تواند بیش از 15 درصد از محدودیت بازار فعلی بیت کوین را در 12 ماه آینده تقاضا کند.

تاکنون ، بیشتر ما شنیده ایم که PayPal در هفته های اخیر امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را در ایالات متحده آغاز کرده و برای انتخاب بازارهای بین المللی در نیمه اول سال 2021 آن را راه اندازی کرده است. در ابتدا شامل چهار اصل رمزپایه است: بیت کوین ( BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC).

نمی توان بیش از حد بیان کرد که این یک جهش اساسی در سودمندی رمزنگاری است. بیش از 361 میلیون کاربر فعال پی پال می توانند از موجودی ارز رمزنگاری شده خود برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات با 26 میلیون بازرگان در سراسر جهان استفاده کنند!

برای سرمایه گذاران ، این بدان معنی است که این 4 ارز رمزپایه در 6-12 ماه آینده از تقاضای زیادی برخوردار خواهند شد همانطور که کاربران PayPal ، به ویژه هزاره ها ، شروع به خرید این سکه ها می کنند. و ما شک داریم که سایر رقبای کارت پرداخت دیجیتال PayPal و Square (Cash App) در ابتکارات ارز رمزنگاری شده خود فاصله زیادی ندارند.

از زمان اعلام PayPal در 21 اکتبر ، قیمت بیت کوین 50٪ از 12K به 18K $ رسیده است. مطمئناً کاتالیزورهای دیگری نیز وجود داشته است (تخصیص نهادی و شرکتی به بیت کوین) ، اما ما معتقدیم PayPal اصلی ترین …