Binance Labs در Zircuit سرمایه گذاری می کند تا L2 را با امنیت سطح Sequencer مجهز به هوش مصنوعی ارتقا دهد.

**جورج تاون، گراند کیمن، 11 ژوئن 2024/Chainwire/–**Binance Labs، سرمایه گذاری مخاطره آمیز و بازوی جوجه کشی Binance، در Zircuit سرمایه گذاری کرده است، مجموعه ای با دانش صفر با امنیت سطح توالی سنجی مجهز به هوش مصنوعی.

Zircuit یک شبکه جدید لایه 2 (L2) است که رویکرد جدیدی را برای امنیت زنجیره ای معرفی می کند. این شبکه با امنیت در سطح ترتیب‌دهنده و مکانیزم‌های هوش مصنوعی داخلی و خودکار که در برابر سوء استفاده‌های قراردادهای هوشمند و عوامل مخرب محافظت می‌کند، از کاربران محافظت می‌کند. معماری ترکیبی شبکه که زیرساخت‌های جمع‌آوری آزمایش‌شده در نبرد را با اثبات‌های دانش صفر ترکیب می‌کند، منجر به جمع‌آوری سریع، کم‌هزینه و کاملاً سازگار با EVM ZK می‌شود تا امنیت بی‌نظیری را برای کاربران بدون به خطر انداختن سرعت یا سازگاری فراهم کند.

به طور خاص، عملکرد Zircuit از تجزیه مدارها به قطعات تخصصی و انباشته شدن پروفیل‌ها ناشی می‌شود که کارایی بیشتر و هزینه‌های عملیاتی کمتری را به همراه دارد.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه های بایننس، گفت: “در آزمایشگاه های بایننس، ما از پروژه هایی حمایت می کنیم که در وب 3 نوآوری می کنند و صنعت بلاک چین را سرعت می بخشند. Zircuit از طریق ادغام امنیت سطح ترتیب دهنده، راه حل L2 ایمن تر را ارائه می دهد. و ما مشتاقانه منتظر رشد و توسعه بیشتر آن هستیم.”

همانطور که Zircuit آماده می شود تا شبکه اصلی خود را آغاز کند …

Source link