10 بهترین گزینه میزبانی وب سایت برای مشاغل کوچک

وقتی کسب و کارتان را شروع کردید، کجا مغازه راه اندازی کردید؟ چند میز و کامپیوتر وسط میدان شهر گذاشتی و شروع به فروش کردی؟ احتمالاً نه – حداقل من امید نه شما احتمالاً دفتر مرکزی شرکت خود را در یک ساختمان در جایی راه اندازی کرده اید.

وب سایت شرکت شما به همین ترتیب کار می کند. شما وب سایت خود را در جایی در اتر ایجاد نمی کنید – آن را از یک مکان دیجیتالی خاص در اینترنت راه اندازی می کنید. برای انجام این کار، شما نیاز به یک میزبان وب.

میزبان وب بستری است که می توانید وب سایت خود را از طریق آن منتشر کنید. در قیاس قبلی ما، یک میزبان وب ساختمانی است که در آن فروشگاه راه اندازی می کنید. همانطور که شما نمی توانید یک فروشگاه را بدون نوعی ساختمان راه اندازی کنید، نمی توانید یک وب سایت بدون میزبان وب راه اندازی کنید.

البته، گزینه های میزبانی وب زیادی وجود دارد. بنابراین، سوال این است که بهترین گزینه های میزبانی وب سایت برای مشاغل کوچک مانند شما چیست؟ این سوالی است که در این پست وبلاگ به آن پاسخ خواهیم داد. ما به 10 میزبان وب سایت کسب و کار کوچک مختلف نگاه خواهیم کرد، از جمله:

به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید و سپس مشترک شدن در Revenue Weekly – خبرنامه ایمیل ما – برای اطلاعات مفیدتر بازاریابی دیجیتال.

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

1. کینستا

قیمت: 35 دلار + در ماه

یکی از بهترین هاست های وب سایت کسب و کارهای کوچک موجود است کینستا. این پلتفرم دارای چندین مزیت است که اولین و مهمترین آنها خدمات درخشان به مشتریان است. هر زمان که سؤال یا نگرانی دارید، تیم Kinsta به شما در حل آنها کمک می کند.

نکته مهم در مورد Kinsta این است که این یک میزبان وب عمومی نیست – مخصوص وردپرس است. بنابراین، اگر وردپرس ندارید، Kinsta برای شما مناسب نیست. اما برای مشاغل که انجام دادن از وردپرس استفاده کنید، Kinsta یک گزینه میزبانی وب عالی است.

اگر تعجب می کنید که چرا قیمت به همان اندازه بالا است، پاسخ این است که Kinsta میزبانی مدیریت شده را ارائه می دهد. میزبانی مدیریت شده جایی است که میزبان وب بسیاری از وظایف مدیریت پشتیبان مانند به روز رسانی و پشتیبان گیری را برای شما انجام می دهد.

2. GoDaddy

قیمت: 5.99 دلار + در ماه

خدادادی در مورد میزبانی وب یکی از شناخته شده ترین نام هاست. این تا حد زیادی به این دلیل است که GoDaddy علاوه بر میزبانی وب، فروش نیز دارد دامنه ها. دامنه شما اساساً URL اصلی وب سایت شما است – اگر میزبان وب شما ساختمان فیزیکی باشد، دامنه شما آدرس آن است.

این مزیت انتخاب GoDaddy برای میزبانی وب شماست. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، می توانید دامنه و میزبانی وب خود را از یک کسب و کار دریافت کنید نه اینکه چندین شرکت برای مدیریت پرداخت ها داشته باشید.

3. Bluehost

قیمت: + 2.95 دلار در ماه

یکی دیگر از گزینه های عالی میزبانی وب سایت است Bluehost، که دو فایده عمده دارد. اولین مورد این است که مقرون به صرفه است و حتی کمتر از GoDaddy با ارزان ترین قیمت هزینه دارد. از آنجایی که چندین طرح ارائه می دهد، با انتخاب طرح های با کیفیت بالاتر، گران تر می شود.

مزیت اصلی دیگر این است که چقدر جامع است. Bluehost دارای طیف گسترده ای از ویژگی های میزبانی وب است، از جمله:

به طور خلاصه، این میزبان وب همه جانبه برای مشاغل کوچک است. در واقع یکنواخت است توصیه شده توسط وردپرس!

4. میزبان

قیمت: + 1.99 دلار در ماه

میزبان یکی دیگر از میزبان های وب سایت کسب و کار کوچک بسیار مقرون به صرفه است که قیمت آن به 1.99 دلار در ماه می رسد. البته برای به دست آوردن این قیمت پایین، باید کمترین طرح را انتخاب کنید و متعهد به یک قرارداد چهار ساله شوید. حتی در این صورت، برنامه های بالاتر خیلی پرهزینه نیستند.

یکی از بزرگترین مزایای هاستینگر علاوه بر قیمت، مانند Kinsta، پشتیبانی از مشتری آن است. تقریباً در هر روز یا زمانی می‌توانید با استفاده از پلتفرم کمک دریافت کنید، و مهم نیست از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را دریافت کنید. به علاوه، هاستینگر یک گواهینامه SSL رایگان نامحدود ارائه می دهد.

5. دریم هاست

قیمت: +4.99 دلار در ماه

دریم هاست با چندین مزیت قابل توجه همراه است. اول، مانند Bluehost، توسط وردپرس توصیه می شود. دوم، آن را با یک دامنه رایگان و SSL ارائه می شود. بنابراین، درست مانند GoDaddy، می توانید هم دامنه و هم میزبانی وب خود را از یک شرکت دریافت کنید.

یکی دیگر از مزایای بزرگ DreamHost قیمت گذاری آن است. بله، DreamHost بیش از برخی از میزبان های وب دیگر لیست شده در اینجا هزینه دارد. اما همانطور که در هاستینگر دیدیم، بسیاری از این ابزارها به همان اندازه مقرون به صرفه هستند، زیرا برای به دست آوردن آن قیمت، باید یک سال یا بیشتر متعهد شوید.

اگرچه DreamHost به آن نیاز ندارد. شما می توانید 4.99 دلار ماهانه بدون تعهد به بیش از یک ماه در یک زمان پرداخت کنید. اگر نگران انتخاب ابزاری هستید که ممکن است بعداً نظر خود را در مورد آن تغییر دهید، راحت است.

6. WP Engine

قیمت: 28.33 دلار + در ماه

اولین چیزی که متوجه آن می شوید موتور WP احتمالا قیمت است دلیل گران بودن WP Engine این است که مانند Kinsta، میزبانی وب مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهد. WP Engine به جای اینکه شما را وادار به انجام وظایف مختلف پشتیبان مرتبط با به روز رسانی و زیرساخت سایت کند، این موارد را برای شما مدیریت می کند.

تا آنجا که میزبان وب مدیریت شده است، WP Engine یکی از بهترین هاست. برخی از بهترین ویژگی های آن عبارتند از:

  • گواهی SSL رایگان
  • بیش از 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی
  • محیط های توسعه و مرحله بندی جداگانه

WP Engine چندین طرح را ارائه می دهد، اما طرح استاندارد معمولاً تمام ویژگی های لازم را پوشش می دهد.

7. SiteGround

قیمت: 3.99 دلار + در ماه

SiteGround برخی از بهترین ویژگی ها را از سایر میزبان های وب در این لیست گرد هم می آورد. برای شروع، پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می دهد. همچنین توسط وردپرس مانند Bluehost و DreamHost توصیه می شود. به علاوه، اگرچه ارزان‌ترین گزینه در این لیست نیست، اما همچنان بسیار مقرون به صرفه است.

علاوه بر این موارد، SiteGround ویژگی هایی مانند:

  • گواهی SSL رایگان
  • یک ابزار رایگان سایت ساز
  • تخفیف سال اول
  • و بیشتر!

8. فلایویل

قیمت: 13 دلار + در ماه

فلایویل یکی دیگر از هاست های مدیریت شده وردپرس است، اما همانطور که از قیمت می بینید، کمترین هزینه را در بین همه هاست های مدیریت شده در این لیست دارد. این همچنین یکی از بهترین میزبان‌های وب‌سایت موجود است، علیرغم اینکه به اندازه برخی دیگر در این لیست شناخته شده نیست.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Flywheel این است که اجرای یک وب سایت چقدر ساده است. این یک فرآیند راه اندازی بسیار بصری و پشتیبانی قوی از مشتری دارد، به این معنی که در هنگام یادگیری رابط، لازم نیست نگران گیج شدن یا غرق شدن باشید.

9. میزبانی A2

قیمت: + 2.49 دلار در ماه

یکی دیگر از بهترین هاست وب سایت است میزبانی A2، که فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می دهد. تنها با 2.49 دلار در ماه، می توانید 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی را دریافت کنید. این ده برابر بیشتر از بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست و با قیمتی مشابه است.

این برای مشاغلی که قصد دارند از عناصر ذخیره‌سازی زیادی در سایت خود استفاده کنند بسیار عالی است. این عناصر ممکن است شامل تصاویر بزرگ، ویدیوها یا عناصر تعاملی باشد – اساساً، هر چیزی با اندازه فایل بزرگ که تمایل به کاهش سرعت صفحه دارد. اگر به نظر شما می رسد، A2 ممکن است بهترین گزینه میزبان وب باشد.

10. GreenGeeks

قیمت: 2.49 دلار در ماه

GreenGeeks بسیاری از ویژگی های مشابه سایر میزبان های وب در این لیست را ارائه می دهد. با این حال، ویژگی برجسته آن این است که هدف آن دوستدار محیط زیست است.

GreenGeeks مدعی است که از هدر دادن منابع خودداری می کند و می گوید که انرژی که از شبکه می گیرد دوباره در انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری می شود. اگر برای شما جذاب به نظر می رسد، GreenGeeks می تواند انتخاب خوبی باشد. علاوه بر هر چیز دیگری، شما می توانید سایت خود را به عنوان دوستدار محیط زیست تبلیغ کنید!

سوالات متداول میزبانی وب سایت

ما با یک پرسش متداول سریع در مورد میزبانی وب به پایان خواهیم رسید. در اینجا چند پاسخ به سؤالات رایج آورده شده است:

میزبانی وب چیست؟

میزبانی وب سرویسی است که توسط شرکتی ارائه می شود که وب سایت شما را روی سرورهای خود “میزبان” می کند.

آیا میزبانی وب مهم است؟

این فقط مهم نیست – اگر یک وب سایت می خواهید ضروری است! شما به معنای واقعی کلمه نمی توانید وب سایتی داشته باشید بدون اینکه آن وب سایت را روی سروری در جایی ذخیره کنید، که به میزبان وب نیاز دارد.

بهترین میزبان وب چیست؟

هیچ پاسخ روشنی برای این سوال وجود ندارد، زیرا کاملاً به نیازها و ترجیحات شرکت شما بستگی دارد. با این حال، برخی از بهترین گزینه ها در لیست بالا ارائه شده اند!

هزینه میزبانی وب چقدر است؟

بسته به شرکت، طرح و نوع میزبانی وب که انتخاب می کنید متفاوت است. میزبانی وب اشتراکی، رایج ترین گزینه، معمولاً فقط چند دلار در ماه است (بین 1 تا 5 دلار). با این حال، میزبانی مدیریت شده می تواند هزینه بسیار بیشتری داشته باشد، اغلب حدود 30 دلار در ماه.

WebFX می تواند به شما کمک کند تا از وب سایت خود بیشترین بهره را ببرید

هنگامی که در نهایت میزبان وب را انتخاب کردید، زمان شروع ساخت وب سایت خود است. البته، این قسمت سخت است – ساختن یک سایت متقاعد کننده که ترافیک زیادی را جذب کند! با این حال، اگر به کمک نیاز دارید، در جای درستی هستید.

WebFX بیش از 25 سال تجربه در ساخت وب سایت های با کیفیت بالا دارد و ما می دانیم که برای افزایش ترافیک چه چیزی لازم است. وقتی برای ما با ما شریک می شوید خدمات توسعه وب، ما به شما کمک می کنیم سایتی ایجاد کنید که بازاریابی آنلاین شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهد و تبدیل های بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

علاقه مند به همکاری با ما هستید؟ فقط با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا آنلاین با ما تماس بگیرید امروز!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور