بهترین راه برای انتقال یک وب سایت وردپرس به میزبانی ما ⋆ PBN LTD

بهترین راه برای انتقال یک وب سایت وردپرس به هاست جدید

خیلی طبیعی است که مردم بخواهند وب سایت های وردپرس خود را مهاجرت کنند به میزبانی PBN ما. این فقط یک مورد خصوصی نگه داشتن چیزها برای آنها و آرامش خاطر است. ما کاملاً درک می‌کنیم که همه نمی‌خواهند ما وب‌سایت‌های PBN خود را منتقل کنیم، حتی زمانی که ما می توانیم آن را رایگان انجام دهیم.

بنابراین من می خواستم یک راهنمای مفید جمع آوری کنم. در بهترین راه برای انتقال سایت های وردپرس PBN به سرورهای ما. مواردی وجود دارد که باید قبل از انتقال آنها به آنها فکر کنید. نتیجه این بررسی ها به این بستگی دارد که کدام گزینه مهاجرت برای شما بهترین است.

بسته به جایی که سایت PBN شما در حال حاضر میزبانی می شود. ممکن است متوجه شوید که افزونه های مهاجرت مسدود شده اند. این اغلب در مورد برخی از ارائه دهندگان میزبانی PBN اتفاق می افتد. آنها بسیار نگران خروج مشتریان خود هستند، کار را برایشان سخت می کنند برای انجام این کار. رقت انگیز، اما متأسفانه واقعی است. اگر می‌توانید افزونه‌های مهاجرت را نصب کنید، یکی از گزینه‌ها در زیر آمده است. در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر نه پس گزینه صادرات XML راهی برای شکست دادن آنهاست

گزینه 1: استفاده از افزونه وردپرس برای انتقال وب سایت خود.

پلاگین های مختلف وردپرس زیادی وجود دارد که می توانند مهاجرت را انجام دهند. اما در تجربه شخصی من، همه آنها برابر نیستند. بیشترین راه قابل اعتماد برای مهاجرت وب سایت وردپرس شما از افزونه All-In-One WP migrations استفاده می کند.

افزونه All-in-one WP Migration در صفحه نصب ادمین WP شما

در نسخه رایگان افزونه باید برای اکثر افراد در پلت فرم ما کافی باشد. همانطور که ما ارائه می دهیم مدیر فایل برای آپلود آرشیو آن را ایجاد و راه آسان برای مهاجرت است. اما اگر می خواهید برای مثال از درایو گوگل یا یک درایو بازیابی کنید. سپس افزودنی حرفه ای ارزش پول خود را دارد. بایگانی ها نیز سریعتر حرکت می کنند.

انتقال وب سایت وردپرس خود به سرورهای ما با استفاده از افزونه All-In-One بسیار آسان است. فقط این مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. افزونه را در سایت فعلی خود نصب کنید.
 2. صادرات افزونه را اجرا کنید.
 3. بایگانی پشتیبان را در سرویس شخص ثالث دانلود یا آپلود کنید.
 4. دامنه را به داشبورد میزبانی ما اضافه کنید.
 5. سرورهای نام را به آنهایی که در داشبورد ما ارائه شده اند برگردانید یا از تابع URL موقت برای دسترسی به وب سایت جدید خود استفاده کنید. (اگر از تابع URL موقت استفاده می کنید، باید سرورهای نام را در انتهای این فرآیند ورق بزنید)
 6. افزونه را در سایت جدید خود نصب کنید.
 7. قابلیت import را اجرا کنید
 8. از وب سایت تازه نقل مکان شده شما لذت ببرید ?

گزینه 2: استفاده از صادرات/وارد کردن وردپرس XML برای انتقال سایت خود.

وردپرس با یک ویژگی بسیار کاربردی صادرات / واردات XML ساخته شده است. این می تواند آن را ایجاد کند انتقال وب سایت PBN شما واقعاً آسان است زمانی که نمی توانید از یک پلاگین استفاده کنید. روند به اندازه کافی مستقیم است. این بسیار ساده است، اگرچه درگیری دستی کمی بیشتر است.

قرار دادن گزینه های XML export & import در رابط مدیریت WP.

برخلاف زمانی که از افزونه مهاجرت استفاده می کنید. این روش مهاجرت خواهد شد قالب و افزونه ها را جابه جا نکنید. داده های اصلی، تصاویر، پست ها، صفحات و همه پیوندهای خروجی همانطور که باید باشند باقی می مانند.

بنابراین برای انتقال وب سایت وردپرس خود به میزبانی ما با استفاده از روش XML: فقط این مراحل ساده را دنبال کنید.

 1. به وب سایت قدیمی خود بروید فایل XML را صادر کنید – همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
 2. دامنه خود را به داشبورد میزبانی ما اضافه کنید > سرورهای نام دامنه را در این مرحله به روز نکنید!
 3. از طریق ساختار Temporally URL به نصب WP جدید خود در سرورهای ما دسترسی پیدا کنید.
 4. فایل XML را وارد کنید و مطمئن شوید که برای دانلود تصاویر انتخاب کرده اید. این همه تصاویر را از هاست قدیمی شما خارج می کند (مگر اینکه دسترسی را مسدود کنند، که نرخ بسیار بالایی دارد). تمام پست ها و صفحات خود را وارد کنید.
 5. به تنظیمات وردپرس بروید. ساختار پیوند ثابت و تنظیمات کلی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز همانطور که می خواهید باشد.
 6. هر قالب و افزونه ای را که می خواهید نصب کنید. آنها مجبور نیستند مانند سایت قدیمی شما باشند، مگر اینکه بخواهید/نیاز داشته باشید.
 7. سرورهای نام دامنه خود را به آنهایی که در داشبورد ما نشان داده شده اند به روز کنید.
 8. از وب سایت خود در هاست ما لذت ببرید ?

چند نکته مهم و مفید هنگام مهاجرت به سایت WP خود.

 • اگر شما سایت خود را به دامنه دیگری منتقل کنید. ممکن است مشکلاتی در مورد به روز نشدن URL های سایت جدیدتان داشته باشید. مواردی وجود دارد که این اتفاق می افتد. ممکن است در سایت خود تصاویر شکسته یا پیوندهای داخلی و آیتم های منو و غیره دریافت کنید راه حل بسیار آسان برای رفع این همچنین. به سادگی افزونه Better Search و جایگزینی WP را نصب کنید. افزونه های دیگری هم هستند که همین کار را انجام می دهند. اما در تجربه شخصی من، این یکی است تنها یکی که به درستی کار می کند و بدون مشکل واقعاً کار خوبی می کند. فقط مطمئن شوید که از رشته url صحیح برای جستجو و جایگزینی استفاده می کنید. و مطمئن شوید که گزینه “DRY RUN” انتخاب نشده است. به طور پیش فرض انتخاب شده است و هیچ تغییری ایجاد نمی کند. پس مطمئن شوید که تیک آن را بردارید!
 • برخی از ارائه دهندگان هاستینگ انواع کارها را با فایل های WP خود ویرایش، اصلاح و انجام می دهند. برخی نیز افزونه های MU را نصب می کنند. این می تواند پس از انتقال سایت مشکلاتی ایجاد کند. اما خیلی راحت رفع می شوند. ابتدا از مدیر فایل ما برای نگاه کردن به پوشه WP-Content استفاده کنید و پوشه افزونه ها را بررسی کنید. اگر پوشه ای به نام وجود دارد ‘افزونه های MU’ فقط نام پوشه را تغییر دهید و معمولاً اکثر مشکلات حل می شود.

مطمئن شوید که هنوز به سایت قدیمی خود دسترسی ندارید.

لطفاً به یاد داشته باشید که سرورهای نام خود را در دامنه به روز می کنید. می تواند طول بکشد مدت کوتاهی برای انتشار DNS. اگر اخیراً از سایت در هاست قدیمی خود بازدید کرده اید. سپس ممکن است نیاز داشته باشید کش مرورگر خود را پاک کنید برای دیدن سایت جدید اغلب من بلیط های پشتیبانی دریافت می کنم، جایی که مردم می گویند من به تازگی یک وب سایت را مهاجرت کرده ام و گواهی SSL کار نمی کند. یا وب سایت من قابل دسترسی نیست. همه اینها به این دلیل است که DNS قدیمی را کش کرده اید یا DNS هنوز در حال انتشار است. پاک کردن حافظه پنهان یا فقط چند دقیقه صبر کردن در 99٪ موارد برای انتخاب سایت جدید کافی است.. که به خوبی کار می کند ? یکی از بهترین راه ها برای بررسی این موضوع استفاده از سرور پروکسی است.

دو پراکسی رایگان خوب برای بررسی عبارتند از:

https://www.proxysite.com/

https://hide.me/en/proxy

اگر دیدید که سایت جدید در پروکسی کار می کند. پس مطمئناً حافظه پنهان مرورگر یا مشکل انتشار DNS است که به خودی خود خیلی سریع پاک می شود. یاد آوردن استفاده از VPN در دستگاه خود، کش مرورگر را پاک نمی کند. بنابراین آزمایش از طریق یکی از پراکسی های رایگان فوق، راه خوبی برای دریافت نمای تمیز از سایت منتقل شده شما است.

به کمک نیاز دارید یا سایتی را منتقل کرده اید و کار نمی کند؟

مثل همیشه لطفا یادتون باشه اگر به چیزی گیر کرده اید یا هر نوع مشکلی وجود دارد. لطفا فقط یک بلیط پشتیبانی قرار دهید از داخل داشبورد ما و ما با خوشحالی در صورت نیاز به شما کمک خواهیم کرد.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور