5 بهترین تولید کننده ویدئو هوش مصنوعی برای کسب و کار شما

هوش مصنوعی (AI) این روزها همه چیز خشم است این کاملاً تعجب آور نیست – این یک جهش انقلابی در فناوری است. اما هنوز هم عجیب است که چقدر سریع دنیای بازاریابی را تکان می دهد. ChatGPT به تنهایی از زمان انتشار آن در سال 2022، موج هایی را ایجاد کرده است، بدون اینکه به تمام تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی در آنجا اشاره کنیم.

اما مولدهای هوش مصنوعی به متن و تصاویر محدود نمی شوند. زمان زیادی نگذشته است که آنها نیز وارد فضای ویدیویی شدند. چندین شرکت با موفقیت ابزارهایی را توسعه داده اند که به آنها امکان می دهد ویدیوهای واقعی را با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنند، و بازاریابان علاقه مند هستند تا از بهترین تولید کننده های ویدیوی هوش مصنوعی برای کمپین های خود استفاده کنند.

اگر از جمله مشاغلی هستید که به این پدیده علاقه مند هستند، ممکن است از خود بپرسید که کدام ابزار ویدئویی هوش مصنوعی بهترین ابزاری است که می توانید امتحان کنید. اگر چنین است، در صفحه درستی هستید. در زیر، به طور مختصر به برخی از مزایا و معایب استفاده از نرم‌افزار تولید ویدئو با هوش مصنوعی می‌پردازیم و سپس به پنج مورد از بهترین ابزارهای موجود در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید و سپس مشترک شدن در Revenue Weekly – خبرنامه ایمیل ما – برای دریافت اطلاعات مفیدتر بازاریابی مستقیماً به صندوق ورودی شما!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

5 بهترین تولید کننده ویدئو هوش مصنوعی برای کسب و کار شما

مزایا و معایب استفاده از ابزارهای تولید ویدئو با هوش مصنوعی

قبل از انتخاب یک ابزار تولید کننده ویدیوی هوش مصنوعی، دانستن مزایا و معایب استفاده از آن در کمپین های بازاریابی می تواند مفید باشد.

مزایای استفاده از نرم افزار تولید ویدئو با هوش مصنوعی

از جنبه مثبت، نرم افزار تولید ویدیو با هوش مصنوعی می تواند فرآیند ایجاد ویدیو را بسیار سریعتر (و احتمالاً ارزان تر) کند. شما نیازی به صرف زمان یا تلاش برای تنظیم تجهیزات و فیلمبرداری چندین عکس ندارید.

شما مجبور نیستید برای همه آن تجهیزات پولی بپردازید – شما هزینه یکباره تجهیزات را با هزینه اشتراک نرم افزار هوش مصنوعی مبادله می کنید. به علاوه، اگر از آواتار ارائه شده توسط نرم افزار خود استفاده می کنید، می توانید از نشان دادن کارمندان واقعی خود اجتناب کنید، اگر این چیزی است که شما ترجیح می دهید.

معایب استفاده از نرم افزار تولید ویدئو با هوش مصنوعی

علیرغم این مزایا، استفاده از ژنراتورهای ویدئویی هوش مصنوعی دارای معایبی است. برای یک چیز، حتی بهترین ویدیوهای تولید شده با هوش مصنوعی همچنان برای بسیاری از بینندگان نادرست به نظر می‌رسد – چیزی همیشه کمی بد به نظر می‌رسد. این باعث می شود محتوای شما اعتبار و اعتماد کمتری داشته باشد.

علاوه بر این، آواتارهای هوش مصنوعی در بیان شخصیت عالی نیستند. حرکات بدنی آن‌ها و حالات چهره‌شان بسیار محدود است، بنابراین نمی‌توانند با چهره‌های رسا یا حرکات دست، شخصیت خود را نشان دهند. این امر ارتباط با بینندگان را بسیار سخت تر می کند.

در نهایت، اگر از آواتارهای ارائه شده توسط نرم افزار استفاده می کنید، احتمال زیادی وجود دارد که در نهایت از همان آواتارهایی استفاده کنید که سایر شرکت هایی که از آن نرم افزار استفاده می کنند. به هر حال، تعداد محدودی آواتار در هر ابزار وجود دارد. اگر از آواتاری استفاده کنید که قبلاً از شرکت‌های دیگر دیده‌اند، برخی از کاربران می‌توانند واکنش منفی و فوری به محتوای شما نشان دهند.

5 بهترین تولید کننده ویدئو با هوش مصنوعی

اکنون که برخی از مهم‌ترین چیزهایی را که باید در مورد ابزارهای تولید ویدیوی هوش مصنوعی در نظر بگیرید را پوشش دادیم، بیایید در مورد این ابزارها صحبت کنیم. گزینه های زیادی وجود دارد، اما ما پنج مورد از بهترین ابزارها را برای شما انتخاب کرده ایم.

آن ابزارها عبارتند از:

  1. تصویری
  2. سنتزی
  3. InVideo
  4. سنتز
  5. هوش مصنوعی مغز عمیق

برای مرور مختصری از هر یک به خواندن ادامه دهید!

1-تصویر

قیمت: 19 دلار + در ماه

اولین ابزار تولید کننده ویدیوی هوش مصنوعی در لیست ما است تصویری. Pictory یکی از پرکاربردترین تولیدکننده‌های ویدیوی هوش مصنوعی است. گزینه های مختلفی برای ایجاد ویدیو ارائه می دهد، اما فرآیند اصلی آن بسیار ساده است. اساسا، شما یک اسکریپت ویدیویی را آپلود می کنید و Pictory یک ویدیو را بر اساس متن موجود در اسکریپت جمع می کند.

این کار را با تجزیه و تحلیل کلمات در اسکریپت و سپس چسباندن دسته‌ای از فیلم‌های استوک که به کلماتی که پیدا می‌کند، انجام می‌دهد. همچنین می‌توانید روایت صوتی تولید شده توسط هوش مصنوعی را روی ویدیو اضافه کنید.

2. سنتز

قیمت: + 22.50 دلار در ماه

سنتزی مانند Pictory شروع می شود – از شما می خواهد یک اسکریپت ویدیویی مبتنی بر متن را وارد کنید و سپس یک ویدیو تولید می کند. اما به‌جای جمع‌آوری فیلم‌های استوک، از یک آواتار هوش مصنوعی استفاده می‌کند و آن آواتار متن را می‌خواند.

این آواتارها بر اساس افراد واقعی ساخته شده اند. می توانید فیلمی از کارمندان واقعی شرکت خود آپلود کنید و از Synthesia بخواهید که از آنها آواتار ایجاد کند، یا می توانید از بین انواع آواتارهای از پیش ساخته شده توسط نرم افزار انتخاب کنید. این آواتارها تقریباً واقعی به نظر می رسند، اگرچه قطعاً عنصری از دره عجیب و غریب در آنجا وجود دارد.

3. InVideo

قیمت: + 15 دلار در ماه (طرح رایگان موجود است)

InVideo یکی دیگر از پلتفرم‌هایی است که به شما امکان می‌دهد متن را وارد کرده و بر اساس آن ویدیو تولید کنید. همچنین می‌توانید از بین انواع قالب‌های ویدیویی مختلف انتخاب کنید، بنابراین تا حدی بر ظاهر ویدیوی خود کنترل دارید.

InVideo به ویژه برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی راحت است، زیرا به شما امکان می دهد مستقیماً از ابزار به سیستم عامل هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام صادر کنید. حتی می‌توانید مخاطبان هدف خود را وارد کنید، و InVideo ویدیو را برای آن گروه از افراد تنظیم می‌کند.

4. سنتز

قیمت: 35 دلار + در ماه

یکی دیگر از بهترین تولید کننده های ویدئویی هوش مصنوعی است سنتز. این را با Synthesia قاطی نکنید – با وجود نام‌های مشابه، آنها ابزارهای متفاوتی هستند. با این حال، آنها ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. همانند Synthesia، Synthesys در تولید آواتارهای هوش مصنوعی که می توانند اسکریپت های ارائه شده توسط شما را بخوانند، تخصص دارد.

به هر حال، این آواتارها به صحبت کردن به زبان انگلیسی محدود نمی شوند (حتی اگر افرادی که بر اساس آنها ساخته شده اند!). شما می‌توانید یک اسکریپت به هر چیزی از اسپانیایی گرفته تا ژاپنی و هلندی ارائه دهید، و Synthesis می‌تواند آن را مدیریت کند – تبلیغ می‌کند که بیش از 140 زبان را پشتیبانی می‌کند.

5. هوش مصنوعی Deepbrain

قیمت: 30 دلار + در ماه

بالاخره داریم هوش مصنوعی مغز عمیق. این ابزار تولید کننده ویدیوی هوش مصنوعی، مانند Synthesis و Synthesia، به شما امکان می دهد یک اسکریپت ویدیویی ارسال کنید و آن را توسط یک آواتار هوش مصنوعی بخوانید.

Deepbrain واقعاً دارای هیچ ویژگی نیست که در سایر ابزارهای این لیست پیدا نخواهید کرد، اما اگر به دلایلی علاقه ای به استفاده از موارد ذکر شده در بالا ندارید، گزینه دیگری است. از نظر قیمت، ارزان تر از Synthesis است، اما گران تر از سه ابزار دیگر لیست شده در اینجا است.

استراتژی بازاریابی ویدیویی خود را با WebFX تقویت کنید

صرف نظر از اینکه آیا استفاده از ابزارهای تولید ویدیو با هوش مصنوعی را انتخاب می کنید، باید تلاش کنید تا اطمینان حاصل کنید که ویدیوهای شما برای جذب سرنخ و تبدیل بهینه شده اند. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، باید از یک آژانس بازاریابی حرفه ای کمک بگیرید.

WebFX آژانس عالی برای کمک به شما در فرآیند بهینه سازی ویدیو است. با ما خدمات بازاریابی ویدئویی، ما به شما کمک می کنیم ویدیوهای جذابی بسازید که به طور موثر برند شما را تبلیغ کند، ترافیک و سرنخ را جذب کند و فروش را افزایش دهد.

علاقه مند به همکاری با ما هستید؟ فقط با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا آنلاین با ما تماس بگیرید امروز!