6 بهترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی برای تجارت شما در سال 2024

پاییز 2022 زمان انقلابی برای فناوری دیجیتال بود. به این دلیل که شاهد ظهور بود ابزارهای هوش مصنوعی (AI)که معروف ترین آنها بود ChatGPT. اما، آگاهی عمومی از ابزارهای هوش مصنوعی در واقع کمی قبل از ChatGPT آغاز شد.

محبوبیت DALL·E Mini در نزدیکی پایان تابستان چیزی بود که همه چیز را شروع کرد، و بسیاری از مردم برای ایجاد تصاویر خنده دار مختلف به سراغ این ابزار رفتند. در آن زمان، این فقط چیزی برای سرگرمی بود.

اما امروزه، تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی کمی فراتر رفته‌اند و گزینه‌های بسیار بیشتری از DALL·E Mini در بازار وجود دارد. بسیاری از شرکت ها به دنبال استفاده از این ابزارها برای بازاریابی خود هستند که ممکن است شما یکی از آنها باشید. اما با این همه گزینه، کدام ابزار را باید انتخاب کنید؟

این چیزی است که در این صفحه به آن خواهیم پرداخت. ابتدا، به طور خلاصه به این خواهیم پرداخت که آیا شما حتی باید از یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید یا خیر. سپس، به شش مورد از بهترین تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی می‌پردازیم. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید و سپس مشترک خبرنامه الکترونیکی ما شوید برای اطلاعات بازاریابی مفید بیشتر!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

آیا باید از مولدهای تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید؟

قبل از اینکه بهترین تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی را فهرست کنیم، بیایید در مورد اینکه آیا حتی باید از ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید یا نه – و اگر چنین است، چه زمانی صحبت کنیم.

از یک طرف، جذابیت آشکاری برای تولیدکنندگان تصویر وجود دارد. برای شروع، آنها می توانند تصاویر را در زمان بسیار کمتری نسبت به ایجاد تصاویر مشابه به صورت ارگانیک تولید کنند. به علاوه، استفاده از بسیاری از مولدهای تصویر رایگان است، به این معنی که نیازی به پرداخت هزینه به هنرمند یا عکاس ندارید.

این باعث می شود که تولید تصویر هوش مصنوعی در موارد خاص برای مشاغل بسیار مفید باشد. با این حال، برخی از هشدارها نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت.

اولاً، موضوع کپی رایت وجود دارد. ابزارهای هوش مصنوعی از عکس‌ها و آثار هنری واقعی برای ایجاد تصاویر خود استفاده می‌کنند، که منجر به نگرانی‌های اخلاقی (و حتی برخی از شکایت‌ها) شده است. علاوه بر این، از آنجایی که نمی‌توانید حق چاپ تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را داشته باشید، هیچ چیز مانع از آن نمی‌شود که رقبای شما آن تصاویر را از مواد بازاریابی شما بدزدند.

سپس بحث کیفیت وجود دارد. تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی اغلب بد به نظر می رسند. آنها معمولاً در بهترین حالت کمی «خاموش» و در بدترین حالت کاملاً آزاردهنده هستند. این به ویژه در مورد تصاویر تولید شده توسط ابزارهای رایگان صادق است – شما آنچه را که با هوش مصنوعی می پردازید دریافت می کنید. همه اینها به این معنی است که اغلب بهتر است فقط به یک عکاس یا هنرمند پول بدهید تا چیزی تولید کند که می دانید ظاهر خوبی دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، مزایا و معایب دیگری نیز وجود دارد، اما امیدواریم که یک دید کلی از وضعیت به شما ارائه دهد. این به شما بستگی دارد که از مولدهای تصویر هوش مصنوعی استفاده کنید یا نه. استفاده از آنها در دوزهای کم می تواند بسیار مفید باشد، اما تکیه بیش از حد به آنها می تواند بیش از ارزش آن دردسر ایجاد کند.

6 بهترین ابزار تولید تصویر هوش مصنوعی برای کسب و کار شما

اکنون که در مورد نحوه استفاده از ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی به شما اطلاعاتی داده ایم، بیایید در مورد گزینه های شما در مورد خود ابزارها صحبت کنیم. امروزه ابزارهای کمی وجود دارد و ما شش مورد از بهترین آنها را پوشش خواهیم داد:

  1. به او بدهید
  2. مداد رنگی
  3. هنر جاسپر
  4. میانه سفر
  5. Adobe Firefly
  6. گتی ایماژ
ابزار قیمت ویژگی برجسته
به او بدهید 15 دلار در هر 115 اعتبار یا 20 دلار در ماه از طریق چت بینگ در دسترس است
مداد رنگی رایگان کاملا رایگان
هنر جاسپر 39 دلار + در ماه تصاویر با کیفیت بالا
میانه سفر + 8 دلار در ماه از طریق Discord عمل می کند
Adobe Firefly 4.99 دلار در ماه (fطرح ری موجود است) از طریق فتوشاپ در دسترس است
گتی ایماژ قیمت در صورت درخواست موجود است بازپرداخت هرگونه عواقب قانونی

برای مروری جزئی تر از هر یک به خواندن ادامه دهید!

1. از E

قیمت: 15 دلار در هر 115 اعتبار یا 20 دلار در ماه

به او بدهید جایی است که همه چیز از آنجا شروع شد. این ابزاری است که روندی را آغاز کرد که همه ابزارهای دیگر در این لیست برای دنبال کردن آن تلاش کردند. توسعه و ارائه شده توسط OpenAI – همان شرکتی که ChatGPT را ارائه می دهد – DALL·E یکی از برترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است.

چند نسخه مختلف از DALL·E وجود دارد. DALL·E 2، نسخه قدیمی تر، از طریق یک طرح پولی قابل دسترسی است. شما برای 115 اعتبار 15 دلار می پردازید و سپس آن اعتبارات را برای تولید تصاویر خرج می کنید. وقتی تمام شد، می توانید 15 دلار دیگر برای پر کردن مجدد بپردازید و غیره.

سپس DALL·E 3 وجود دارد که با طرح ChatGPT Pro ماهانه 20 دلار در دسترس است. شما به سادگی اعلان را مستقیماً در ChatGPT تایپ می کنید و مشخص می کنید که یک تصویر می خواهید، و ابزار برای شما یک تصویر ایجاد می کند.

به راحتی می توانید DALL·E 3 را نیز مهار کنید بینگ چت رایگان. برای استفاده از آن، باید وارد حساب مایکروسافت خود شوید.

تنها کاری که انجام می‌دهید این است که از بینگ چت بخواهید تصویر انتخابی شما را ایجاد کند و سه یا چهار تغییر مختلف در درخواست شما به شما ارائه می‌دهد.

2. مداد رنگی

قیمت: رایگان

مداد رنگی – قبلاً DALL·E Mini – یکی دیگر از اولین و بهترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است. همچنین رایگان است، که یک مزیت بزرگ است. شما به سادگی از سایت بازدید می کنید، درخواست خود را تایپ می کنید، یک یا دو لحظه صبر می کنید و voila – این ابزار یک شبکه متشکل از 9 تغییر در درخواست شما تولید می کند.

البته استفاده از ابزار رایگان دارای معایبی است. برای یک چیز، Craiyon از تبلیغات زیادی استفاده می کند که می تواند به سرعت تحریک کننده شود. بدتر از آن، کیفیت خود تصاویر است – Craiyon به اندازه برخی از ابزارهای دیگر لیست شده در اینجا پیشرفته نیست، بنابراین در نهایت تصاویر بسیار عجیب و غریبی تولید می کند.

با این حال، ممکن است به دلیل رایگان بودن آن برای شما ارزش داشته باشد. بعلاوه، برخی از تصاویر بهتر از بقیه هستند.

3. هنر جاسپر

قیمت: 39 دلار + در ماه

Jasper.ai فقط یک ابزار هنری نیست – در درجه اول ویژگی های تولید متن را ارائه می دهد. با این حال، هر طرحی با دسترسی به Jasper Art، یک تولید کننده تصویر با کیفیت نسبتاً بالا همراه است.

تا آنجا که ابزارهای هوش مصنوعی، جاسپر یکی از گران‌ترین ابزارهاست. این تا حدی به این دلیل است که شما برای تولید کننده متن نیز هزینه می‌کنید، اما با این وجود، می‌تواند مقدار زیادی از بودجه شما را از بین ببرد. ارزان ترین طرح 39 دلار در ماه است و فقط از آنجا بالا می رود.

با این اوصاف، جاسپر می تواند نتایج بسیار مناسبی ایجاد کند، بنابراین ممکن است برای شما ارزشش را داشته باشد.

4. میان سفر

قیمت: + 8 دلار در ماه

یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است میانه سفر. همچنین یکی از گزینه های جالب در این لیست است. بنا به دلایلی، منحصراً از طریق عمل می کند اختلاف. ابتدا باید یک حساب Discord ایجاد کنید و به سرور Midjourney بپیوندید، در این مرحله از دستورات چت برای تولید تصاویر استفاده می کنید.

اگرچه می توانید به صورت رایگان به سرور بپیوندید، اما باید اشتراک Midjourney داشته باشید تا در واقع خودتان تصاویر را تولید کنید. این اشتراک ها از 8 دلار در ماه شروع می شوند، اما برای ویژگی های اضافه شده تا 120 دلار در ماه افزایش می یابند.

5. Adobe Firefly

قیمت: 4.99 دلار در ماه (طرح رایگان موجود)

دو راه برای دسترسی وجود دارد Adobe Firefly. اولین مورد دسترسی مستقیم به نسخه بتا به صورت آنلاین است که می توانید از طریق یک طرح رایگان یا با پرداخت ماهانه 4.99 دلار برای اعتبار بیشتر انجام دهید. روش دوم دسترسی به آن از طریق فتوشاپ است که می توانید با اشتراک Creative Cloud این کار را انجام دهید.

Firefly با سایر ابزارهای موجود در این لیست بسیار متفاوت است زیرا به طور انحصاری بر روی عکس های استوک Adobe آموزش داده شده است. این بدان معناست که برای ایجاد تصاویر یا آثار هنری بسیار خاص عالی نیست. درعوض، فقط باید از آن برای تولید تصاویری که شبیه عکس‌های استوک هستند استفاده کنید، زیرا تقریباً همین است. می توان تولید می کنند.

6. Getty Images

قیمت: قیمت در صورت درخواست موجود است

آخرین مورد در لیست تولیدکنندگان تصویر برتر هوش مصنوعی ما است گتی ایماژ. احتمالاً با این شرکت به خاطر مجموعه وسیعی از عکس‌های استوک آشنا هستید، اما آنها همچنین یک تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی ارائه می‌دهند. درست مانند Adobe Firefly، این ژنراتور منحصراً بر روی تصاویر استوک آموزش داده شده است.

در حالی که کیفیت این تصاویر بی عیب و نقص نیست، نکته مهم در مورد Getty Images این است که شما را از هرگونه عواقب قانونی استفاده از تصاویری که تولید می کند رها می کند. بنابراین، اگر کسی بخواهد از شما به دلیل استفاده از یک تصویر تولید شده توسط گتی شکایت کند، گتی به شما غرامت می دهد.

کمپین های بازاریابی دیجیتال ما بر معیارهایی که بهبود می یابند تأثیر می گذارد نتیجه شما

مشاهده نتایج بیشتر

WebFX نتایج زیر را برای مشتریان به ارمغان آورده است:

3 میلیارد دلار

در درآمد مشتری

7.8 میلیون

سرنخ برای مشتریان ما

5.2 میلیون

تماس های تلفنی مشتری

استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را با WebFX ارتقا دهید

صرف نظر از اینکه چگونه تصاویر خود را به دست می آورید، مهمترین چیز این است که اطمینان حاصل کنید که آنها بهینه شده اند تا نتایج ایده آلی را برای کمپین های بازاریابی شما ایجاد کنند. و برای انجام این کار، ممکن است به کمک یک آژانس حرفه ای مانند WebFX نیاز داشته باشید.

وقتی برای ما با ما شریک می شوید خدمات دیجیتال مارکتینگ، ما به شما کمک می کنیم تا رتبه بندی جستجو، ترافیک وب سایت، فروش و موارد دیگر را افزایش دهید. علاقه مند به کار با WebFX هستید؟ فقط با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا آنلاین با ما تماس بگیرید امروز!